Reklama

Reklama

Reklama

wtorek, 19 luty 2019 14:57

Premiera przełomowej technologii na V Forum Promocji Turystycznej

Napisane przez MM
Marcin Mirski i Sebastian Sikora, twórcy Uniti Marcin Mirski i Sebastian Sikora, twórcy Uniti

Prezentacja możliwości Uniti, technologii, która z powodzeniem może zaoszczędzić organizatorom imprez turystycznych i wydarzeń kosztów wynajmu zestawów słuchawkowych, odbędzie się na V Forum Promocji Turystycznej. Uczestnicy przetestują aplikację na żywo.

Na rynku pojawiła się prosta i tania alternatywa dla zestawów słuchawkowych, wykorzystująca technologią mobilną. Uniti jest jednym z partnerów V Forum Promocji Turystycznej i będzie to pierwsze wykorzystanie tej technologii na żywo. Uczestnicy forum będą korzystali z niej aby uzyskać dostęp do tłumaczenia synchronicznego. Oraz otrzymywać inne ważne treści związane z organizacją forum.

Warsztat i prezentacja na żywo

Twórcy Uniti przygotowali też dla uczestników forum krótką prezentację połączoną z pięciominutowym warsztatem, opisującym wszystkie funkcjonalności aplikacji. Dzięki tym warsztatom będą oni mogli osobiście doświadczyć, jak łatwe może być używanie nowoczesnej technologii w codziennych sytuacjach.

Aby wziąć udział w warsztatach, należy mieć przy sobie naładowany smartfon i słuchawki. Prezentacja wymaga wcześniejszego ściągnięcia aplikacji Uniti na telefon i rejestracji. Linki do Apple Store in Google Play Store znajdują się na stronie internetowej aplikacji www.uniti-app.com.

Możliwości Uniti zaprezentują jej twórcy, Marcin Mirski i Sebastian Sikora.

Na V Forum Promocji Turystycznej zapraszamy 10 kwietnia do Wrocławia. W tym roku wydarzenie odbędzie się w wyjątkowym miejscu – Hydropolis, czyli Centrum Wiedzy o Wodzie. Szczegóły programu i inne informacje, a także formularz rejestracji znaleźć można na stronie www.forumpromocjiturystycznej.pl.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.