Reklama

Reklama

Reklama

czwartek, 14 luty 2019 17:30

Almatur: popracuj a wakacje z nami będą tańsze

Napisane przez MG
Almatur: popracuj a wakacje z nami będą tańsze archiwum Almaturu

Biuro podróży Almatur po raz kolejny już zorganizowało akcję „Zapracuj na swoje wakacje”. Wystarczy, że młody klient wykaże się osiągnięciami w nauce lub sporcie, zrobi jakiś dobry uczynek, a cena wakacyjnego wyjazdu będzie maleć.

Zasady są proste. Jedyne co trzeba zrobić, to … wstać z kanapy i zacząć działać! Almatur nagradza pracowitych i aktywnych. Dzięki zgromadzonym zniżkom wakacyjny wyjazd z Almaturem może być nawet 500 zł tańszy.

Przykładowo: pozmywanie naczyń to 30 zł zniżki. Pomoc osobom starszym? Wyjazd tańszy o 50 zł. Przejście 5 metrów na rękach to 100 zł mniej od regularnej ceny. Dyplom lub wyróżnienie w konkursie? To aż 200 zł zniżki na wybrany obóz z katalogu biura podróży Almatur. 

Wystarczy zarejestrować się na stronie https://mojewakacje.almatur.pl/ i zamieścić link do umieszczonego na Facebooku lub Instagramie zdjęcia lub filmu dokumentującego dobry uczynek, pomoc domową czy osiągniecie sportowe lub naukowe.

Od momentu rejestracji jest 14 dni na udokumentowanie swoich dokonań.

Należy pamiętać, aby do zdjęcia/filmu dodać hashtagi: #almatur i #zapracujnawakacje. Zdjęcia i filmy zostaną zweryfikowane i przyznana zostanie zniżka w zależności od aktywności. Więcej dobrych uczynków to więcej zniżek. Maksymalna kwota do uzyskania przez jedno dziecko to 500 zł. Po przyznaniu zniżki na maila zostaje wysłany wygenerowany kod, który należy wpisać przy dokonywaniu rezerwacji.

Akcja trwa do 8 marca

Mirosław Sikorski, prezes zarządu Almatur, powiedział: „Chcemy, aby każdy młody człowiek miał okazję do wyjazdu swoich marzeń. Robiąc dobre i proste rzeczy można uzyskać atrakcyjne zniżki. Aktywności do wykonania są zróżnicowane i z pewnością każdy znajdzie coś w czym jest dobry i co upoważnia go do zniżki na wybrany obóz z katalogu Almaturu. Powodzenia dzieciaki! Czekamy na Wasze zdjęcia i filmy.”

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.