Reklama

Reklama

Reklama

piątek, 07 grudzień 2018 16:24

Łódź gospodarzem wiosennego posiedzenia ECTAA

Napisane przez MG
Łódź gospodarzem wiosennego posiedzenia ECTAA archiwum PIT

Kolejne półroczne spotkanie Europejskiej Organizacji Związków Biur Podróży Unii Europejskiej (ECTAA) odbędzie się w czerwcu 2019 roku w Łodzi.

Oficjalne ogłoszenie lokalizacji wiosennego posiedzenia miało miejsce podczas półrocznego spotkania ECTAA w Jerozolimie, odbywającego się w dniach 6-7 grudnia.

W spotkaniu udział wzięła Elżbieta Bieńkowska, Komisarz UE ds. rynku wewnętrznego i wsług oraz Hanna Zdanowska prezydent Łodzi,.

W półrocznych spotkania ECTAA uczestniczą delegaci CEO i prezesi krajowych stowarzyszeń biur podróży i organizatorów turystyki z całej Europy.

Paweł Niewiadomski, prezes ECTAA, powiedział: „Wybór Łodzi na gospodarza kolejnego spotkania ECTAA to dla europejskich biur podróży szansa na poznanie nowego punktu na mapie turystycznej oraz przekonania ich o potencjale Łodzi jako miejsca wartego odwiedzenia.”

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.