Reklama

Reklama

Reklama

poniedziałek, 26 listopad 2018 15:08

Mouzenidis zorganizował warsztaty dla agentów

Napisane przez MG
Mouzenidis zorganizował warsztaty dla agentów archiwum Mouzenidis

Biuro Podróży Mouzenidis Travel wraz z biurem Greckiej Organizacji Turystycznej w Warszawie przeprowadziło warsztaty dla swoich agentów. Touroperator przygotował warsztaty z technik sprzedażowych oraz serie „Smaki Grecji” na której agenci mieli okazje poznać jak przygotować różne rodzaje greckiej kawy, poznać greckie sery oraz dowiedzieć się o narodowych alkoholach Grecji.

W spotkaniu uczestniczyły przedstawicielstwa 5 greckich regionów: Centralna Macedonia, Kreta, VolosPelion, Centralna Grecja, Wyspy Egejskie Północne.

Beniamin Vafidis członek zarządu Mouzenidis Travel, powiedział: „Bardzo nas cieszy bliska współpraca z Grecką Organizacją Turystyczną, jesteśmy pierwszym touroperatorem który zorganizował takie spotkanie w Polsce. Warsztaty polegały na zasadzie „speed-dating”, każdy warsztat trwał 15 minut, po czym następowała zmiana stanowiska na następny. Dzięki takiej formie spotkanai agenci byli żywo zaangażowani w warsztat zdobywając konkretną wiedzę oraz poznając blisko grecką kulturę. Cieszymy się że Polska jest ważnym rynkiem dla Grecji, bardzo doceniamy starania naszych greckich parnterów.”

Mouzenidis również uchylił na spotkaniu rąbka tajemnicy na temat planowanych promocji "Black Friday" w swojej sieci hotelowej Bomo Hotels.

Promocja trwała od piątku do niedzieli, a rabaty sięgałydo minus 50 proc.. Touroperator specjalnie w sobotę przedłużył działanie swojej infolinii żeby obsłużyd planowany ruch.

Georgios Vafidis dodał: „Razem z naszymi greckimi partnerami pracowaliśmy nad rabatami na ten weekend i jesteśmy przekonani że trafią one do polskich klientów, są tą najchętniej przez nich wybierane hotele All Inclusive.”

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.