Reklama

Reklama

Reklama

poniedziałek, 26 listopad 2018 14:53

Nadwiślańska Agencja Turystyczna z Kryształowym Globusem

Napisane przez AG
Wiceprezes zarządu NAT, Aleksander Wierzba oraz dyrektor ds. marketingu i wsparcia sprzedaży, Aneta Poraniewska Wiceprezes zarządu NAT, Aleksander Wierzba oraz dyrektor ds. marketingu i wsparcia sprzedaży, Aneta Poraniewska archiwum NAT

Polska Izba Turystyki i MT Targi po raz kolejny wspólnie przyznały nagrodę Fair Play Polskiej Turystyki Kryształowy Globus. W tym roku trafiła ona do Nadwiślańskiej Agencji Turystycznej. Nagrodę z rąk prezesa Pawła Niewiadomskiego i prezes Urszuli Potęgi odebrał wiceprezes zarządu NAT Aleksander Wierzba.

Kryształowy Globus jest nagrodą przyznawaną co roku przez Polską Izbę Turystyki oraz MT Targi. Jest wyrazem uznania za wysokie standardy działalności biznesowej, za uczciwość i etykę. To jedno z najważniejszych wyróżnień w branży turystycznej.

W tym roku Kapituła Konkursu do ścisłego finału nominowała trzy firmy: Aktiv Tours Reisen z Gdańska, ETI (z siedzibą w Warszawie) oraz właśnie NAT.

Nadwiślańska Agencja Turystyczna Sp. z o.o. z siedzibą w Tychach działa na rynku turystycznym od 1997 r. i niedawno obchodziła swoje 20-lecie.

W ofercie posiada 16 obiektów noclegowych, specjalizuje się w pobytach wakacyjnych i prozdrowytnych. W ofercie znajdują się także szkolenia, konferencje, turnusy rehabilitacyjne i rekreacyjne.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.