Reklama

Reklama

Reklama

poniedziałek, 19 listopad 2018 09:18

Portugalczycy zapraszają polskie biura na warsztaty

Napisane przez AG

Organizatorem tegorocznej, trzeciej już edycji warsztatów jest Polsko Portugalska Izba Gospodarcza, zaś partnerem wydarzenia jest Turismo de Portugal. Zgodnie z tradycja warsztaty organizowane sa w jednym z ważnych ośrodków regionalnych oraz w Warszawie, w pierwszy dzień targów TT Warsaw.

W tym roku spotkanie z ponad 20 przedstawicielami dostawców ofert turystycznych z całej Portugalii /DMC,siecie hotelowe, obiekty, regiony, dostawcy innych usług dla branży turystycznej/odbędzie się 21 listopada we Wrocławiu / hotel Novotel Centrum ul Powstańców Śląskich 7/ oraz 22 listopada w Warszawie /hotel Grand Mercure, ul Krucza 28/.

Po spotkaniach z portugalskimi firmami organizatorzy zapraszają na lunch oraz losowanie cennych nagród ufundowanych przez firmy uczestniczące w workshopach.

Pytania prosimy kierować na adres email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefony +48 515 079 854 oraz 22 400 76 60.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.