Reklama

Reklama

Reklama

wtorek, 09 październik 2018 13:26

XV Jubileuszowe Forum Turystyczne „ETO POLSHA” w Busku Zdroju

Napisane przez MG
Sanatorium Bristol w Busku Zdroju Sanatorium Bristol w Busku Zdroju archiwum Sanatorium Bristol w Busku Zdroju

W dniach 1 – 6 listopada w Sanatorium Bristol w Busku Zdroju odbędzie się 15. edycja Forum Turystycznego „ETO POLSHA, imprezy organizowanej przez Zagraniczny Ośrodek Polskiej Organizacji Turystycznej z siedzibą w Federacji Rosyjskiej.

Grupa ok. 35 touroperatorów z Federacji Rosyjskiej to przedstawiciele biur podróży, które w swojej ofercie katalogowej oraz internetowej mają programy wyjazdów do Polski.

Forum po raz pierwszy odbędzie się na terenie województwa świętokrzyskiego. W ramach programu grupa będzie zwiedzała Kielce, Sandomierz, obiekty sanatoryjne w Busku Zdroju.

5 listopada odbędzie się workshop. Udział w nim jest bezpłatny.
Każde biuro ma możliwość zgłoszenia maksymalnie dwóch przedstawicieli.
Zainteresowani powinni kontaktować się z Katarzyna Wolską - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Termin przesyłania zgłoszeń do dnia 19 października (piątek)

Program Forum:

1 listopada – przejazd z Warszawy do Buska Zdroju, zakwaterowanie w hotelu Bristol , kolacja

2 listopada - po śniadaniu wyjazd do Kielc, zwiedzanie, wizyta w Targach Kielce, powrót do Buska Zdroju, czas wolny, kolacja powitalna dla tour operatorów z Federacji Rosyjskiej przy obecności władz Miasta Busko Zdrój

3 listopada - po śniadaniu zwiedzanie obiektów sanatoryjnych na terenie Busku Zdroju w strefie uzdrowiskowej A, obiad w Sanatorium Słowacki, kolacja w Hotelu Bristol

4 listopada – po śniadaniu wyjazd do Sandomierza, zwiedzanie miasta, obiad z władzami miasta Sandomierza, przejazd do Buska Zdroju ( po drodze zwiedzanie jednej ze świętokrzyskich winnic) , kolacja w hotelu Słoneczny Zdrój

5 listopada - po śniadaniu, czas wolny dla rosyjskich tour operatorów do godz. 12.00
• 11.15-12.15 transfer autokarowy Kielce ( dworzec PKP – Busko Zdrój Sanatorium Marconi )
• 12.00-13.00 rejestracja uczestników warsztatów. Jarmark produktów regionalnych
• 13.00-14.00 Lunch
• 14.00-14.30 – uroczyste rozpoczęcie warsztatów – powitanie uczestników , przemówienia
• 14.30-17.30 – warsztaty w formie rozmów stolikowych. Stroną „ aktywną” będą polskie biura podróży, natomiast rosyjskie biura dostaną do swojej dyspozycji oznakowane stoliki
• 17.40-18.40 – transfer powrotny na Dworzec PKP do Kielc
• 19.00 Uroczysta kolacja – Hotel Bristol
Przewidywana ilość uczestników na workshopie – ok100 osób.

6 listopada - wyjazd rosyjskich touroperatorów oraz władz Polskiej Organizacji Turystycznej

Gospodarze zapraszają na uroczystą kolację powitalną dla rosyjskich touroperatorów w dniu 2 listopada w Sanatorium Bristol w Busku Zdroju o godz. 19.00 oraz uroczystą kolację podsumowującą Forum w dniu listopada w Sanatorium Bristol o godz. 19.00.

Organizatorzy proszą o potwierdzenie obecności na kolacjach w dniach do dnia 22.10.2018 na adres mailowy do Michała Cioska, adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.