Reklama

Reklama

Partner strategiczny

Reklama

piątek, 14 wrzesień 2018 12:05

Mouzendis Travel zaprasza agentów na śniadania

Napisane przez MG

W najbliższym czasie Mouzenidis Travel zorganizuje śniadania biznesowe w 11 miastach w całej Polsce. Chce w ten sposób dotrzeć do jak największej liczby swoich agentów.

Biuro Podróży Mouzenidis Travel jako pierwsze na rynku polskim rozpoczęło już kilka tygodni sprzedaż nowego produktu - Lato 2019.

Ten grecki specjalista, w nowym sezonie rozpoczyna sprzedaż również innych niż greckie kierunki - Cypru, Gruzji i Bułgarii (narty). Na początku września firma zorganizowała trzy duże prezentacje w Warszawie, Katowicach i Poznaniu (czytaj TUTAJ).

Georgios Vafidis, dyrektor generalny w Mouzenidis Travel, powiedział: „Chcielibyśmy spotkad się w mniejszym gronie i mniej formalnej atmosferze, tak aby był czas na rozmowę, wymianę doświadczeo czy pomysłów. Dla naszych partnerów przygotowaliśmy cykliczne spotkania przy dobrym śniadaniu. Ta ciekawa forma spotkań cieszy się dużym zainteresowaniem i będziemy ją prowadzić również w przyszłości. Mouzenidis Travel chce w ten sposób umacniać dobre relacje z siecią agencyjną. Z informacjami o naszej nowej ofercie Lato 2019 dotrzemy do większości regionów w Polsce od Białegostoku aż po Wrocław. Chcemy, aby każdy agent, który nie mógł dotrzeć na prezentacje Mouzenidis mógł spotkać się z nami”

Więcej informacji udziela: Beniamin Vafidis Dyrektor Marketingu Mouzenidis Travel Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel.: +48 295 09 10 +48 728 986 688