Reklama

Reklama

Reklama

czwartek, 02 sierpień 2018 10:18

eSky wzmacnia PIT

Napisane przez MG

Grupa eSky wstąpiła do Polskiej Izby Turystyki.

Łukasz Neska, wiceprezes zarządu eSky Group, powiedział: „Cieszymy się z naszego członkostwa w Polskiej Izbie Turystyki – to oczywisty krok na drodze naszego rozwoju. Nie tylko jako polski podmiot, ale też globalny gracz dążymy do stałego podnoszenia standardów, umacniania wiarygodności oraz aktywnego działania na rzecz rozwoju branży turystycznej. Dzięki członkostwu w Izbie podkreślamy też nasze zaangażowanie na rodzimym rynku.

Trwa okres urlopowy, w którym wielu z nas wybierze się na długo oczekiwane i starannie planowane wakacje. Niestety, nie wszystkie biura podróży oraz pośrednicy turystyczni są w stanie wytrzymać ostrą konkurencję panującą na rynku, przez co coraz częściej słyszymy o upadłościach. W obliczu takiej sytuacji, podróżujący niejednokrotnie tracą prawo do dalszego przebywania w hotelu czy możliwość powrotu do domu w zaplanowanym terminie. Polska Izba Turystyczna to instytucja, która w ramach Strategii Rozwoju Turystyki, nie tylko popularyzuje Polskę jako kierunek turystyczny zarówno w kraju, jak i zagranicą, ale też zapewnia turystom bezpieczne podróżowanie z wiarygodnymi, godnymi zaufania biurami podróży.”

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.