Reklama

Reklama

Reklama

wtorek, 31 lipiec 2018 09:36

Wizz Tours – 18 proc. klientów wybrało Teneryfę

Napisane przez MG

Wizz Tours, internetowe biuro podróży i członek grupy Wizz Air, podsumowało pierwszą połowę roku: najpopularniejszym wśród polskich klientów kierunkiem okazała się Teneryfa, która wybrało 18 proc.

Kolejne miejsca zajęły: Malta – 15 proc., Barcelona – 9 proc., Dubaj – 8 proc., Rzym.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się także wyjazdy do Burgas, Larnaki, na Lanzarote, do Londynu, oraz Agadiru.

W minionym półroczu za najtańszy pakiet obejmujący jednodniową podróż z Gdańska do sztokholmu oraz nocleg w hotelu, dla jednej osoby, szcześliwy łowca okazji zapłacił mniej niż 1 euro (0,56 euro) Natomiast najdroższa rezerwacja obejmowała pakiet ekskluzywnych, siedmiodniowych wakacji w Dubaju dla 5 osób i kosztowała 9099,06 euro.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.