Reklama

Reklama

Reklama

wtorek, 19 czerwiec 2018 19:59

IV Forum ważne dla agentów

Napisane przez MM
Grzegorz Bosowski, prezes Fly.pl Grzegorz Bosowski, prezes Fly.pl archiwum Fly.pl

Podczas IV Forum Promocji Turystycznej agenci turystyczni mogą spodziewać się dawki fachowej wiedzy. Jednym z prelegentów będzie Grzegorz Bosowski, prezes i główny właściciel firmy Fly.pl.

Nowoczesne narzędzia promocji w świecie zdominowanym przez technologie cyfrowe to podstawa w każdej branży. Dziś zawód agenta turystycznego w wielu krajach staje przed wielką niewiadomą – z jednej strony nowe ograniczenia czekają ich od strony prawnej (nowa ustawa od 1 lipca), z drugiej wyzwanie stanowi postępująca digitalizacja sprzedaży. O tym, jak odnaleźć się w świecie handlu internetowego i jak skutecznie promować swój biznes w nowych warunkach opowie uczestnikom IV Forum Promocji Turystycznej prezes Fly.pl.

Grzegorz Bosowski ukończył turystykę i rekreację w Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Początkiem jego kariery w branży turystycznej była praca w liniach lotniczych Lufthansa w latach 1995-1998. W roku 1998 został regionalnym kierownikiem sprzedaży w nowo powstałym polskim oddziale koncernu TUI. Od 2005 roku pracował jako dyrektor ds. sprzedaży w firmie Worldspan, by w końcu od 1 lipca 2007 roku zarządzać Fly.pl. Ma 45 lat, jest mężem i ojcem dwóch córek.

Na IV Forum Promocji Turystycznej zapraszamy 24 października do Warszawy, do hotelu Polonia Palace. Wydarzenie to będzie jak zwykle poświęcone różnym aspektom promocji turystycznej. Partnerami forum są: Cypryjska Organizacja Turystyczna, MerlinX, Narodowy Ośrodek Informacji Turystycznej Republiki Chorwacji w Polsce, wydarzenie zostało objęte Patronatem Honorowym Marszałka Województwa Mazowieckiego oraz patronatem Polskiej Izby Turystyki.

Zarejestruj się już dziś! Formularz rejestracji, informacje i program forum znajdziesz tutaj.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.