Reklama

Reklama

Reklama

czwartek, 10 maj 2018 15:45

Itaka wystartowała z czarterami z Litwy

Napisane przez MG
Itaka wystartowała z czarterami z Litwy archiwum Itaka Lietuva

Ponad 350 klientów ITAKA Lietuva wyleciało na wakacje z Wilna do Grecji. Na lotnisku czekały na nich greckie atrakcje.

2 maja z Międzynarodowego Portu Lotniczego w Wilnie wystartowały pierwsze samoloty z klientami Itaka Lietuva na pokładzie: na Kretę i na Korfu.
W części oficjalnej Marius Gelzinis, przedstawiciel portu lotniczego w Wilnie, wygłosił przemówienie gratulacyjne.

Dominik Miłowski, dyrektor generalny Itaka Lietuva powiedział: „Itaka, działająca od 1989 roku, ma silną pozycję na rynku turystycznym w Europie Środkowej i Wschodniej, a pierwszy wylot z Wilna jest zarazem uroczystym zaakcentowaniem rozpoczęcia działalności operacyjnej firmy Itaka Lietuva.”

W części artystycznej wystąpił Mantas Wizard – iluzjonista, który oczarował publiczność swoją magią. Greccy tancerze z Greek Society stworzyli autentyczny, grecki nastrój. Klienci mieli także okazję nauczyć się kroków tańca sirtaki, czyli zorby, pod okiem choreografa Jurijusa Smoriginasa.

Trzy dni później greckie pożegnanie czekało także na 189 klientów, którzy wybrali się z ITAKĄ na Korfu. Pasażerowie obu lotów degustowali oryginalne greckie produkty – wino Retsina i tradycyjne ciasto z logiem ITAKA Lietuva oraz wzięli udział w konkursie na selfie, w którym główną nagrodą były wczasy dla dwóch osób do wybranej destynacji z oferty ITAKA Lietuva na sezon zimowy.

 

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.