Reklama

Reklama

Reklama

wtorek, 08 maj 2018 14:13

Paweł Niewiadomski prezesem ECTAA

Napisane przez AG
Paweł Niewiadomski Paweł Niewiadomski archiwum PIT

Paweł Niewiadomski, prezes Polskiej Izby Turystyki został wybrany na przewodniczącego ECCTA (The European Travel Agents’ and Tour Operators’ Associations).

Obradujący w Malezji, członkowie ECTAA (The European Travel Agents’ and Tour Operators’ Associations), drugiego dnia w tajnych wyborach bezpośrednich wybrali Pawła Niewiadomskiego na nowego przewodniczącego. Zastąpił na tym stanowisku, pochodzącą z Estonii Merike Hallik. Pocżątkowo kandydowały jeszcze dwie osoby: z Chorwacji i Holandii. Przedstawiciel Chorwacji wycofał swoja kandydaturę. Z dwóch pozostałych wygrał Niewiadomski. Był on do tej pory wiceprzewodniczacym ECTAA.

ECTAA to instytucja zrzeszająca narodowe organizacje i stowarzyszenia agentów i organizatorów turystyki 30 krajów europejskich, w tym 27 członków UE. 

Paweł Niewiadomski ma 49 lat. Urodził się i mieszka w Łodzi. Wiele lat spędził za granicą. W latach siedemdziesiątych mieszkał w Egipcie, a od 1988 do 1991 roku w Wielkiej Brytanii, gdzie był między innymi stypendystą na uniwersytecie w Reading. Ukończył turystykę w Głównej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach. Od 1992roku prowadzi biuro podróży Holiday Tours w Łodzi. Od 2002 roku zasiada we władzach PIT, obecnie druga kadencję, jako prezes. W zarządzie ECTAA pełnił dotąd funkcję wiceprzewodniczącego..

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.