Co ma piernik do turystyki?
Jednym z gości III Forum Promocji Turystycznej będzie Andrzej Olszewski, twórca Żywego Muzeum Piernika. Opowie o tym, jak stworzyć produkt, który sam w sobie stanowi promocję dla miasta.
Czytaj więcej...
Promocja turystyki - co poszło źle
Trudno dziś uwierzyć w to, że na początku wieku na naszych rozwiązaniach w zarządzaniu promocją turystyczną wzorowały się inne kraje. Co poszło nie tak - dowiemy się na III Forum Promocji Turystycznej
Czytaj więcej...
Wiceprezydent Wrocławia na Forum
Magdalena Piasecka, wiceprezydent Wrocławia będzie gościem III Forum Promocji Turystycznej, które odbędzie 19 kwietnia we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Warszawa czarterem z Radomia
Prezes PPL powiedział, że Lotnisko w Radomiu rekomendowane jako komplementarne dla Lotniska Chopina – podała PAP.
Czytaj więcej...
Naprawa zarządzania promocją
archiwum prywatne Ile wiemy o tym, na czym polega system zarządzania promocją turystyczną? Jakich reform oczekuje środowisko? I jak wyglądają propozycje zmian, opracowane przez Wojciecha Fedyka?
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Co ma piernik do turystyki?
  • Promocja turystyki - co poszło źle
  • Wiceprezydent Wrocławia na Forum
  • Warszawa czarterem z Radomia
  • Naprawa zarządzania promocją

Reklama

Reklama

środa, 04 kwiecień 2018 10:59

Promocja eSky w sklepach wolnocłowych

Napisane przez MG

Serwis turystyczny eSky nawiązał współpracę promocyjną z siecią sklepów wolnocłowych, należących do Lagardère Duty Free. Promocja będzie prowadzona w prawie 30 sklepach takich konceptów, jak Aelia Duty Free, Aelia Beauty, The Fashion Gallery, The Fashion Place oraz Toys Store zlokalizowanych na 9 największych lotniskach w Polsce.

Podróżujący, którzy dokonali zakupu biletów lotniczych w serwisie eSky.pl, będą mogli skorzystać z dedykowanych rabatów na zakup najpopularniejszych marek perfum, biżuterii czy luksusowych marek odzieżowych z portfolio grupy Lagardère. Dodatkowo, w ramach współpracy klienci sklepów Aelia Duty Free otrzymają także rabat przy rezerwowaniu biletów lotniczych na portalu eSky. Kampania potrwa do 28 sierpnia 2018 roku.

Współpraca co-brandowa Grupy eSky z Lagardère Duty Free (właścicielem m.in. sieci sklepów Aelia Duty Free zlokalizowanych na lotniskach) to korzyści zarówno dla klientów sklepów wolnocłowych, jak i dla podróżnych kupujących bilety za pośrednictwem portalu eSky.pl. Na tych pierwszych czeka specjalnie utworzona strona internetowa, na której wystarczy podać adres e-mail i specjalny kod zniżkowy, aby zarezerwować bilet lotniczy taniej o 20 złotych. Użytkownicy serwisu eSky.pl otrzymają zaś dedykowany rabat na zakupy udzielany na podstawie potwierdzenia zakupu biletu.

Z myślą o podróżujących dokonujących zakupów w wolnocłowych sklepach Aelia, powstał także Poradnik dla Podróżnych dostępny na stronie https://www.esky.pl/porady-dla-podroznych. Zainteresowani znajdą tam odpowiedzi na wszystkie najważniejsze pytania – gdzie znajdują się sklepy wolnocłowe, jakie produkty można w nich znaleźć czy jak wykorzystać swój indywidualny rabat.

Tomasz Kaczmarek, Marketing Manager Central-Western Europe z eSky Group, powiedział: „Zbliża się czas długo wyczekiwanych wyjazdów wiosennych, urlopów i zagranicznych wycieczek. Czekając na odprawę czy przesiadkę na kolejny lot, podróżni często odwiedzają sklepy wolnocłowe, by kupić kosmetyki, perfumy, alkohole, potrzebne w podróży drobiazgi, a także prezenty i pamiątki. Dzięki nawiązanej współpracy eSky i Aelia Duty Free, możemy zaproponować im zakupy w atrakcyjnych, niższych cenach, a także zniżkę na kolejny bilet lotniczy kupiony w serwisie eSky.pl. Współpraca Grupy eSky z Lagardère Duty Free to doskonały przykład kampanii co-brandowej, dzięki której klienci obu stron zyskują dodatkowe korzyści, a ich podróż stanie się przyjemniejsza.”