Bez smartfona nie ma podróży
Turyści są coraz bardziej uzależnieni od urządzeń mobilnych i oczekują, że usługodawcy będą komunikowali się z nimi tym kanałem – wynika z badań firmy Travelport.
Czytaj więcej...
Nie piszmy ustawy o POT?
Systemu promocji turystyki w Polsce nigdy nie było - trzeba go stworzyć od nowa. Potrzeba o wiele więcej niż jedynie nowelizacji ustawy o POT.
Czytaj więcej...
Promocja turystyki - co poszło źle
Trudno dziś uwierzyć w to, że na początku wieku na naszych rozwiązaniach w zarządzaniu promocją turystyczną wzorowały się inne kraje. Co poszło nie tak - dowiemy się na III Forum Promocji Turystycznej
Czytaj więcej...
Warszawa czarterem z Radomia
Prezes PPL powiedział, że Lotnisko w Radomiu rekomendowane jako komplementarne dla Lotniska Chopina – podała PAP.
Czytaj więcej...
Co ma piernik do turystyki?
Jednym z gości III Forum Promocji Turystycznej będzie Andrzej Olszewski, twórca Żywego Muzeum Piernika. Opowie o tym, jak stworzyć produkt, który sam w sobie stanowi promocję dla miasta.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Bez smartfona nie ma podróży
  • Nie piszmy ustawy o POT?
  • Promocja turystyki - co poszło źle
  • Warszawa czarterem z Radomia
  • Co ma piernik do turystyki?

Reklama

Reklama

czwartek, 29 marzec 2018 11:41

Itaka sprzedaje już zimę

Napisane przez MM

Touroperator udostępnił już do sprzedaży ofertę na zimę 2018/2019. W systemach rezerwacyjnych agenci znajdą wyjazdy do 47 krajów świata.

Nowością Itaki na zimę 18/19 jest zielona Kostaryka, obsługiwana przelotami rejsowymi jedną przesiadką. Kolejna nowość to wyspa Nosy Be na Oceanie Indyjskim z bezpośrednim przelotem na 7 lub 14 noclegów. Itaka  wraca na Sri Lankę, wyloty na 10/11 noclegów dostępne będą z Warszawy i Katowic. 

W ofercie Itaki ponownie znajdzie się Zanzibar. Będą jak do tej pory wyloty z Warszawy (przelot bezpośredni) i Katowic, a także z Wrocławia. W sezonie 2017/2017 kierunek ten cieszył się dużą popularnością, mimo że wyloty zostały wprowadzone w ostatniej chwili tuż przed rozpoczęciem sezonu. 

Dostępne będą też dodatkowe przeloty na Dominikanę: oprócz Warszawy wprowadzono bezpośrednie połączenia z Poznania i Katowic. Ponownie w ofercie Itaki znajdzie się Taba, która dołączy do pozostałych egipskich kierunków: Hurghady, Sharm el Sheikh i Marsa Alam. 

Do oferty wraca też Djerba, ponadto po raz kolejny tour operator  zaprasza do Omanu i na Wyspy Zielonego Przylądka. Przeloty do Omanu i na Sal z Warszawy i Katowic będą realizowane Boeingiem 737 Max. Samolot ten, dzięki zastosowanym rozwiązaniom, emituje mniej CO2 i jest o wiele cichszy niż starsze boeingi. Loty do Omanu będą bezpośrednie, bez technicznego międzylądowania, za wyjątkiem przelotu z Wrocławia. 

Dużą popularnością w ofercie zimowej cieszą się Zjednoczone Emiraty Arabskie. Do wylotów do tego kraju z Warszawy i Katowic dodano opcję przelotu bezpośredniego z Poznania. Ważne miejsce w ofercie zajmują Wyspy Kanaryjskie: Fuerteventura, Lanzarote, Teneryfa, Gran Canaria i La Gomera. W sezonie Zima 18/19 z Itaką można wypocząć także na Kubie, Maderze, Costa del Sol, w Tajlandii, Panamie i Maroku.

Touroperator przygotował też 129 programów wycieczek objazdowych i city breaks. Są to zarówno wycieczki znane od lat, jak i nowości. Touroperator zaprasza na dalekie podróże do Kataru, Australii, Nowej Zelandii, Szanghaju i na Bali. Są nowe trasy po Kubie, nowe programy i więcej miejsc na wycieczkach do Tajlandii, opartych zarówno o przeloty czarterowe do Krabi, jak i przeloty liniowe do Bangkoku. Dla narciarzy Itaka proponuje  na początek stoki w Andorze, wkrótce kolejne kierunki.