Reklama

Reklama

Reklama

wtorek, 27 marzec 2018 13:29

Nykiel prezesem Neckermann Podróże

Napisane przez AG
Maciej Nykiel Maciej Nykiel AG

Maciej Nykiel, który na początku grudnia odszedł z fly.pl, zostanie po Świętach Wielkanocnych członkiem zarządu Neckermann Podróże. Miesiąc później zastąpi stanowisku prezesa Krzysztofa Piątka.

Krzysztof Piątek ma pozostać na stanowisku prezesa Polskiego Związku Organizatorów Turystyki.

Maciej Nykiel powiedział: "Potwierdzam te informację. Od 3 kwietnia będę członkiem zarządu. Jutro ukaże się oficjalny komunikat firmy, w którym będzie mowa o "zmianie pokoleniowej w Neckermann Podróże"."

Przypomnijmy, że Maciej Nykiel odszedł niespodziewanie z fly.pl na początku grudnia 2017 roku. Z jego doświadczenia zawodowego wynika, ze bardzo duża wagę przykłada do sprzedaży internetowej. Mozna sie spodziewać, że będzie chciał wzmocnić ten kanał dystrybucji w Neckeramnn Podróże.

Maciej Nykiel jest z wykształcenia ekonomistą, od początku swojej kariery związany z turystyką. Początkowo był destination managerem w Scan Holiday, potem od 1999 r. – product managerem. Był współzałożycielem Travelplanet.pl. Pracował też w TUI Poland, gdzie odpowiadał za budowę systemów franchisingowych i sprzedaż internetową. We Fly.pl odpowiadał za strategię sprzedażową i sprawy związane z obsługą e-commerce, pozycjonowanie, content marketing, zarządzanie IT.

Stefanie Berk, Managing Director Central & East, powiedziała: „Pragnę podziękować Krzysztofowi za 22 lata wybitnej, pełnej zaangażowania i pasji pracy dla Thomasa Cooka i Neckermann Polska. Od założenia firmy w 1996 r. był nie tylko jej prezesem, ale też ważnym głosem w całej branży turystycznej w Polsce. Życzę mu wszystkiego dobrego w przyszłości."

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.