Co ma piernik do turystyki?
Jednym z gości III Forum Promocji Turystycznej będzie Andrzej Olszewski, twórca Żywego Muzeum Piernika. Opowie o tym, jak stworzyć produkt, który sam w sobie stanowi promocję dla miasta.
Czytaj więcej...
Promocja turystyki - co poszło źle
Trudno dziś uwierzyć w to, że na początku wieku na naszych rozwiązaniach w zarządzaniu promocją turystyczną wzorowały się inne kraje. Co poszło nie tak - dowiemy się na III Forum Promocji Turystycznej
Czytaj więcej...
Wiceprezydent Wrocławia na Forum
Magdalena Piasecka, wiceprezydent Wrocławia będzie gościem III Forum Promocji Turystycznej, które odbędzie 19 kwietnia we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Warszawa czarterem z Radomia
Prezes PPL powiedział, że Lotnisko w Radomiu rekomendowane jako komplementarne dla Lotniska Chopina – podała PAP.
Czytaj więcej...
Naprawa zarządzania promocją
archiwum prywatne Ile wiemy o tym, na czym polega system zarządzania promocją turystyczną? Jakich reform oczekuje środowisko? I jak wyglądają propozycje zmian, opracowane przez Wojciecha Fedyka?
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Co ma piernik do turystyki?
  • Promocja turystyki - co poszło źle
  • Wiceprezydent Wrocławia na Forum
  • Warszawa czarterem z Radomia
  • Naprawa zarządzania promocją

Reklama

Reklama

poniedziałek, 05 luty 2018 14:46

Dorota Kowalczyk dołączyła do Onholidays

Napisane przez
Dorota Kowalczyk Dorota Kowalczyk Facebook

Znana m.in. z pracy w Polskiej Izbie Turystyki Dorota Kowalczyk dołączyła do zespołu biura Onholidays. Będzie zajmowała się kontaktami z agentami.

Onholidays jest obecne na polskim rynku od 2015 roku, a ze względu na swoje powiązania kapitałowe specjalizuje się głównie w Bułgarii. W 2018 roku w ofercie touroperatora znajdą się też wyspy: Kreta i Rodos, na kontynencie - Chalkidiki oraz kierunki w Chorwacji i na Cyprze Północnym. Biuro stawia na sprzedaż głównie poprzez sieć agencyjną. Dorota Kowalczyk dołączyła do zespołu odpowiedzialnego za budowanie sieci agencyjnej.

Dorota Kowalczyk ma bogate doświadczenie w branży turystycznej, zaczynała karierę w turystyce w 1995 roku. Związana była m.in. z biurami: Travelbank, gdzie pracowała jako specjalista ds. turystyki, oraz z biurem Intour Polska (była menedżerem ds. kluczowych klientów). Biegle zna rosyjski, ma doświadczenie w organizacji wyjazdów do Rosji, Ukrainy , Kazachstanu, Białorusi. 

Od 2014 roku związana była z Polską Izbą Turystyki. Kierowała biurem mazowieckiego oddziału izby, pracowała też w biurze wykonawczym PIT. Była odpowiedzialna m.in. za organizację wydarzeń, targów i obsługę systemu e-voucher. W biurze Onholidays Dorota Kowalczyk pracuje od ok. trzech tygodni jako sales manager. 

„Cieszę się, że w Onholidays mogę połączyć to, w czym czuję się najlepiej – turystykę i pracę zespołową. Nawiązywanie i utrzymywanie dobrych kontaktów z agentami sprawia mi radość i satysfakcję, a praca nad zbudowaniem sieci sprzedaży jest dla mnie kolejnym wyzwaniem zawodowym, które podjęłam z wielkim zapałem” – mówi Dorota Kowalczyk.