Reklama

Reklama

Reklama

wtorek, 30 styczeń 2018 20:27

Grecos z nowym rzecznikiem prasowym

Napisane przez
Adam Górczewski, nowy rzecznik prasowy Grecosa Adam Górczewski, nowy rzecznik prasowy Grecosa V5group

Touroperator Grecos zatrudnił agencję public relations i ma nowego rzecznika, Adama Górczewskiego. Obsługą wizerunkową firmy zajmie się pięcioosobowy zespół V5group.

Jeden z największych touroperatorów na polskim rynku, specjalizujący się w greckich wakacjach, powierzył obsługę PR poznańskiej agencji. V5group odpowiada za opracowanie strategii komunikacji i PR zewnętrzny. 

Profesjonalny wizerunek

Po stronie agencji będzie też funkcja rzecznika prasowego. Został nim Adam Górczewski, który wcześniej był dziennikarzem TVN, TVP, a ostatnio RMF FM. V5group delegowała do obsługi projektu pięcioosobowy zespół.

„Osiągnęliśmy skalę działalności, w której zatrudnienie agencji PR jest naturalnym krokiem. Tym bardziej, że Grecos jest z założenia nastawiony na odpowiedzialny dialog i rzetelną komunikację” – mówi Wojciech Skoczyński, prezes zarządu Grecosa.

Klient z pasją

„Od wielu lat obserwuję ponadprzeciętny rozwój Grecosa. To wyjątkowa firma stworzona z prawdziwej pasji. Tym bardziej jestem dumny, że Grecos dołączył do grona naszych klientów” – komentuje Łukasz Tomkiewicz, CEO V5group. „Grecos postawił przed nami bardzo ambitne cele, a my lubimy duże wyzwania.”

Grecos to wiodący touroperator specjalizujący się w organizacji wakacji w Grecji. Z jego usług skorzystało już ponad 900 tys. osób.

V5group to agencja PR z 25-letnim doświadczeniem. Specjalizuje się w działaniach public relations i organizacji eventów. Zatrudnia specjalistów PR, marketingu i dziennikarstwa. W portfolio V5group znajdują się firmy z najróżniejszych branż m.in. Orange, SM Mlekpol, Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie, Apsys, Posnania, Pekao S.A.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.