Koniec dublowania składki na TFG
MM Sprzedaż imprez turystycznych drugiemu touroperatorowi w celu dalszej odsprzedaży nie będzie podlegała przepisom nowej ustawy. Według interpretacji PIT, składkę na TFG będzie musiał płacić tylko ten organizator, który podpisze umowę z klientem.
Czytaj więcej...
LOT nie chce być PUN PUT-em
Ustawa o imprezach turystycznych jest na tyle uciążliwa, że wielu przedsiębiorców rozważa wprowadzenie korekt w swojej działalności biznesowej, tak aby nie podlegać nowemu prawu.
Czytaj więcej...
O co chodzi w akcji "za pół ceny"
Zbliżają się dziesiąta rocznica pierwszej akcji „Poznań za pół ceny”. O tym, jak się rozwinęła, co dała miastu i jak jest kopiowana przez innych rozmawiamy z jej twórcą, Janem Mazurczakiem.
Czytaj więcej...
Smaki Europy we Wrocławiu
archiwum UM Wrocław Słoneczna pogoda, wakacje na horyzoncie i wiosna w pełni – to najlepszy czas na imprezy plenerowe. A mało która może konkurować z „Europą na widelcu” – festiwalem, który rozpocznie się wkrótce we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Sri Lanka liczy na Polaków
MM Polska jest dla Sri Lanki dość szybko rosnącym rynkiem turystyki przyjazdowej. W Warszawie po raz drugi zagościł roadshow zorganizowany przez Organizację Turystyczną Sri Lanki.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Koniec dublowania składki na TFG
  • LOT nie chce być PUN PUT-em
  • O co chodzi w akcji "za pół ceny"
  • Smaki Europy we Wrocławiu
  • Sri Lanka liczy na Polaków

Reklama

Reklama

wtorek, 30 styczeń 2018 20:27

Grecos z nowym rzecznikiem prasowym

Napisane przez
Adam Górczewski, nowy rzecznik prasowy Grecosa Adam Górczewski, nowy rzecznik prasowy Grecosa V5group

Touroperator Grecos zatrudnił agencję public relations i ma nowego rzecznika, Adama Górczewskiego. Obsługą wizerunkową firmy zajmie się pięcioosobowy zespół V5group.

Jeden z największych touroperatorów na polskim rynku, specjalizujący się w greckich wakacjach, powierzył obsługę PR poznańskiej agencji. V5group odpowiada za opracowanie strategii komunikacji i PR zewnętrzny. 

Profesjonalny wizerunek

Po stronie agencji będzie też funkcja rzecznika prasowego. Został nim Adam Górczewski, który wcześniej był dziennikarzem TVN, TVP, a ostatnio RMF FM. V5group delegowała do obsługi projektu pięcioosobowy zespół.

„Osiągnęliśmy skalę działalności, w której zatrudnienie agencji PR jest naturalnym krokiem. Tym bardziej, że Grecos jest z założenia nastawiony na odpowiedzialny dialog i rzetelną komunikację” – mówi Wojciech Skoczyński, prezes zarządu Grecosa.

Klient z pasją

„Od wielu lat obserwuję ponadprzeciętny rozwój Grecosa. To wyjątkowa firma stworzona z prawdziwej pasji. Tym bardziej jestem dumny, że Grecos dołączył do grona naszych klientów” – komentuje Łukasz Tomkiewicz, CEO V5group. „Grecos postawił przed nami bardzo ambitne cele, a my lubimy duże wyzwania.”

Grecos to wiodący touroperator specjalizujący się w organizacji wakacji w Grecji. Z jego usług skorzystało już ponad 900 tys. osób.

V5group to agencja PR z 25-letnim doświadczeniem. Specjalizuje się w działaniach public relations i organizacji eventów. Zatrudnia specjalistów PR, marketingu i dziennikarstwa. W portfolio V5group znajdują się firmy z najróżniejszych branż m.in. Orange, SM Mlekpol, Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie, Apsys, Posnania, Pekao S.A.