Co ma piernik do turystyki?
Jednym z gości III Forum Promocji Turystycznej będzie Andrzej Olszewski, twórca Żywego Muzeum Piernika. Opowie o tym, jak stworzyć produkt, który sam w sobie stanowi promocję dla miasta.
Czytaj więcej...
Promocja turystyki - co poszło źle
Trudno dziś uwierzyć w to, że na początku wieku na naszych rozwiązaniach w zarządzaniu promocją turystyczną wzorowały się inne kraje. Co poszło nie tak - dowiemy się na III Forum Promocji Turystycznej
Czytaj więcej...
Wiceprezydent Wrocławia na Forum
Magdalena Piasecka, wiceprezydent Wrocławia będzie gościem III Forum Promocji Turystycznej, które odbędzie 19 kwietnia we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Warszawa czarterem z Radomia
Prezes PPL powiedział, że Lotnisko w Radomiu rekomendowane jako komplementarne dla Lotniska Chopina – podała PAP.
Czytaj więcej...
Naprawa zarządzania promocją
archiwum prywatne Ile wiemy o tym, na czym polega system zarządzania promocją turystyczną? Jakich reform oczekuje środowisko? I jak wyglądają propozycje zmian, opracowane przez Wojciecha Fedyka?
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Co ma piernik do turystyki?
  • Promocja turystyki - co poszło źle
  • Wiceprezydent Wrocławia na Forum
  • Warszawa czarterem z Radomia
  • Naprawa zarządzania promocją

Reklama

Reklama

wtorek, 30 styczeń 2018 20:27

Grecos z nowym rzecznikiem prasowym

Napisane przez
Adam Górczewski, nowy rzecznik prasowy Grecosa Adam Górczewski, nowy rzecznik prasowy Grecosa V5group

Touroperator Grecos zatrudnił agencję public relations i ma nowego rzecznika, Adama Górczewskiego. Obsługą wizerunkową firmy zajmie się pięcioosobowy zespół V5group.

Jeden z największych touroperatorów na polskim rynku, specjalizujący się w greckich wakacjach, powierzył obsługę PR poznańskiej agencji. V5group odpowiada za opracowanie strategii komunikacji i PR zewnętrzny. 

Profesjonalny wizerunek

Po stronie agencji będzie też funkcja rzecznika prasowego. Został nim Adam Górczewski, który wcześniej był dziennikarzem TVN, TVP, a ostatnio RMF FM. V5group delegowała do obsługi projektu pięcioosobowy zespół.

„Osiągnęliśmy skalę działalności, w której zatrudnienie agencji PR jest naturalnym krokiem. Tym bardziej, że Grecos jest z założenia nastawiony na odpowiedzialny dialog i rzetelną komunikację” – mówi Wojciech Skoczyński, prezes zarządu Grecosa.

Klient z pasją

„Od wielu lat obserwuję ponadprzeciętny rozwój Grecosa. To wyjątkowa firma stworzona z prawdziwej pasji. Tym bardziej jestem dumny, że Grecos dołączył do grona naszych klientów” – komentuje Łukasz Tomkiewicz, CEO V5group. „Grecos postawił przed nami bardzo ambitne cele, a my lubimy duże wyzwania.”

Grecos to wiodący touroperator specjalizujący się w organizacji wakacji w Grecji. Z jego usług skorzystało już ponad 900 tys. osób.

V5group to agencja PR z 25-letnim doświadczeniem. Specjalizuje się w działaniach public relations i organizacji eventów. Zatrudnia specjalistów PR, marketingu i dziennikarstwa. W portfolio V5group znajdują się firmy z najróżniejszych branż m.in. Orange, SM Mlekpol, Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie, Apsys, Posnania, Pekao S.A.