Co ma piernik do turystyki?
Jednym z gości III Forum Promocji Turystycznej będzie Andrzej Olszewski, twórca Żywego Muzeum Piernika. Opowie o tym, jak stworzyć produkt, który sam w sobie stanowi promocję dla miasta.
Czytaj więcej...
Promocja turystyki - co poszło źle
Trudno dziś uwierzyć w to, że na początku wieku na naszych rozwiązaniach w zarządzaniu promocją turystyczną wzorowały się inne kraje. Co poszło nie tak - dowiemy się na III Forum Promocji Turystycznej
Czytaj więcej...
Wiceprezydent Wrocławia na Forum
Magdalena Piasecka, wiceprezydent Wrocławia będzie gościem III Forum Promocji Turystycznej, które odbędzie 19 kwietnia we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Warszawa czarterem z Radomia
Prezes PPL powiedział, że Lotnisko w Radomiu rekomendowane jako komplementarne dla Lotniska Chopina – podała PAP.
Czytaj więcej...
Naprawa zarządzania promocją
archiwum prywatne Ile wiemy o tym, na czym polega system zarządzania promocją turystyczną? Jakich reform oczekuje środowisko? I jak wyglądają propozycje zmian, opracowane przez Wojciecha Fedyka?
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Co ma piernik do turystyki?
  • Promocja turystyki - co poszło źle
  • Wiceprezydent Wrocławia na Forum
  • Warszawa czarterem z Radomia
  • Naprawa zarządzania promocją

Reklama

Reklama

piątek, 26 styczeń 2018 12:58

Lidl promuje polskie morze zimą

Napisane przez
Inauguracyjna kąpiel kołobrzeskiego klubu morsów w roku 2012 Inauguracyjna kąpiel kołobrzeskiego klubu morsów w roku 2012 archiwum

Najnowsza akcja promocyjna Lidla Podróże zawiera oferty polskich nadmorskich kurortów. Agent liczy na to, że przyciągnie klientów na turnusy zaczynające się od lutego.

W ubiegłym roku Lidl rozpoczął na polskim rynku działalność jako agent turystyczny. Pod marką Lidl Podróże sprzedawane są krótkoterminowe oferty na wyjazdy zagraniczne, ale też i polskie. Wchodząc na rynek Lidl zapowiadał, że zamierza postawić mocno na promocję polskich ofert. 

Kurorty dają zimowe ceny

Jedną z pierwszych akcji promocyjnych koncentruje wokół polskich kurortów nad Bałtykiem, proponując pobyty w cztero- i pięciogwiazdkowych hotelach poza sezonem. Ceny za siedmiodniowy pobyt zaczynają się od 799 zł za jedną osobę. Akcja Lidla dotyczy 40 hoteli położonych m.in. w: Kołobrzegu, Świnoujściu i Międzyzdrojach.

Morze nie tylko latem

Lidl Podróże obstawia, że Bałtyk jest dla turystów atrakcyjny nie tylko latem. „Bliska odległość, atrakcyjne oferty, smaczna kuchnia, nowoczesne hotele – to tylko niektóre z zalet wyjazdu nad polskie morze. Coraz częściej wybieramy Bałtyk jako kierunek podróży na długi urlop lub majówkę.” – czytamy w komunikacie prasowym. Nie bez znaczenia pozostają też obniżone przez hotelarzy ceny.

Lidl Polska należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl, w której skład wchodzą niezależne spółki prowadzące aktywną działalność na terenie całej Europy. Obecnie w krajach Europy istnieje około 10.000 sklepów tej marki, a w Polsce ponad 600.