Koniec dublowania składki na TFG
MM Sprzedaż imprez turystycznych drugiemu touroperatorowi w celu dalszej odsprzedaży nie będzie podlegała przepisom nowej ustawy. Według interpretacji PIT, składkę na TFG będzie musiał płacić tylko ten organizator, który podpisze umowę z klientem.
Czytaj więcej...
LOT nie chce być PUN PUT-em
Ustawa o imprezach turystycznych jest na tyle uciążliwa, że wielu przedsiębiorców rozważa wprowadzenie korekt w swojej działalności biznesowej, tak aby nie podlegać nowemu prawu.
Czytaj więcej...
O co chodzi w akcji "za pół ceny"
Zbliżają się dziesiąta rocznica pierwszej akcji „Poznań za pół ceny”. O tym, jak się rozwinęła, co dała miastu i jak jest kopiowana przez innych rozmawiamy z jej twórcą, Janem Mazurczakiem.
Czytaj więcej...
Smaki Europy we Wrocławiu
archiwum UM Wrocław Słoneczna pogoda, wakacje na horyzoncie i wiosna w pełni – to najlepszy czas na imprezy plenerowe. A mało która może konkurować z „Europą na widelcu” – festiwalem, który rozpocznie się wkrótce we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Sri Lanka liczy na Polaków
MM Polska jest dla Sri Lanki dość szybko rosnącym rynkiem turystyki przyjazdowej. W Warszawie po raz drugi zagościł roadshow zorganizowany przez Organizację Turystyczną Sri Lanki.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Koniec dublowania składki na TFG
  • LOT nie chce być PUN PUT-em
  • O co chodzi w akcji "za pół ceny"
  • Smaki Europy we Wrocławiu
  • Sri Lanka liczy na Polaków

Reklama

Reklama

piątek, 19 styczeń 2018 11:00

Best Reisen: liczymy na naszych agentów

Napisane przez Adam Gąsior
Prezes Best Reisen, Leila Ben Arfi Prezes Best Reisen, Leila Ben Arfi AG

Nasza oferta to 17 krajów, 45 regionów wakacyjnych, 580 hoteli, ale najważniejsze są Luksusowe Duety – powiedziała podczas spotkania z agentami Best Reisen, prezes firmy Leila Ben Arfi.

Przedstawiając w skrócie firmę Best Reisen, jej historię i obecną pozycję, podkreśliła: „Nie mamy swoich biur sprzedaży, działamy z naszymi agentami, pracujemy z nimi i liczymy na nich.”

Warszawskie spotkanie z agentami poświęcone było promocji najbardziej ekskluzywnej oferty Best Reisen – Luksusowych Duetów oraz przede wszystkim wypoczynku i lotów do Dubaju.

Anna Puchalska z Best Reisen, powiedziała: „Luksusowe Duety to oferta dobrze kojarzona na polskim rynku. Przypomnę, że to połączenie pobytu w dwóch krajach podczas jednej podróży, na przykład: Dubaj i Malediwy.
Cały czas staramy się rozbudowywać ten produkt. Fundamentem naszej oferty egzotycznej jest Dubaj.
Początkowo proponowaliśmy Dubaj i wypoczynek w kilku kierunkach. Obecnie staramy się pokazać, że Zjednoczone Emiraty Arabskie, to nie tylko Dubaj, ale także Ras Al Khaimah, Abu Dhabi, Fujairah.
Warto podkreślić, że dogodne, codzienne połączenia Emirates z Warszawy do Dubaju i potem do innych krajów, pozwoliy nam znacznie rozbudowac sieć naszych ofert. Z Dubaju latamy między innymi na Malediwy, Seszele, Mauritius, Sri Lankę.”

Puchalska podkreśliła zalety krótkiego pobytu w Dubaju. A więc dobry tranzyt z lotniska na lotnisko, bardzo dobre hotele w Dubaju, obecność polskojęzycznego rezydenta, wycieczki fakultatywne organizowane już dla grup 2-osobowych.

Nowościami w tym roku będzie połączenie pobytu Dubaju z wypoczynkiem w Indiach, Tajlandii, Wietnamie, na Zanzibarze a także Dubnaj plus Malediwy plus Sri Lanka a więc aż trzy atrakcje w jednym.

Podczas spotkania dużo czasu poświęcono pakietom dynamicznym. Prezentował je Mateusz Gawryś z Best Reisen. Podkreślił wyjątkowość systemu Best Reisen: „Regularnie odświeżamy ceny połączeń, tak więc agent rezerwując bilet widzi u ans aktualna cenę a nie, jak się to zdarza u innych – cenę już nieaktualną, choć atrakcyjną.”

Agata Dżegniuk z Emirates opowiedziała agentom o liniach, nowościach, planowanych zakupach i zaletach podróżowania właśnie tymi liniami(zwłaszcza w klasie biznes). Na portalu WaszaTurystyka.pl piszemy bardzo często o liniach Emirates, więc polecamy wpisanie nazwy przewoźniak w naszą wyszukiwarkę.

Z kolei Michał Waligórski przedstawił największe atrakcje Dubaju. Jako, że o Dubaju piszemy również bardzo często polecamy #wypoczywajwDubaju

W rozmowie z przedstawicielem portalu waszaTurystyk.pl, Leila Ben Arfi dodała: „Jestem bardzo zadowolona z ubiegłego roku. Obroty były wyższe o 28,6 proc. od obrotów w 2016 roku. Odnotowaliśmy o 30 proc. więcej klientów. Na kierunkach egzotycznych sprzedaliśmy o 15 proc. więcej wycieczek. Najbardziej popularne były Malediwy – ponad 30 proc. więcej klientów niż rok wcześniej wybrało ten kierunek. Wraca do łask klientów Egipt – sprzedaliśmy osiem razy więcej wycieczek niż w roku 2016.”

Polityka prywatności

W celu realizacji obowiązku informacyjnego, zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. poniżej przekazujemy „klauzulę informacyjną” z prośbą o zapoznanie się.

Polityka prywatności i przetwarzania danych osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Wydawnictwo „Wasze Podróże” z siedzibą w Warszawie 00-204 przy ul. Słonimskiego 1 lok. 33. Poniżej znajdziesz wszelkie niezbędne informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych w związku z realizacją usługi informacyjnej.

2. Przedstawicielem Administratora jest Adam Gąsior: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

3. Dane osobowe przetwarzane są w celu w celu świadczenia usług informacyjnych przez Wydawnictwo Wasze Podróże oraz w celach marketingowych. Podstawą prawną jest art. 6 ust. 1 lit a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE - „RODO”).

4. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych do momentu wycofania przez Ciebie zgody na takie przetwarzanie.

W zakresie usług Wydawnictwa Wasze Podróże Twoje dane będą przetwarzane przez okres, w którym usługi te będą świadczone oraz, w uzasadnionych wypadkach, po zakończeniu ich świadczenia, jednak wyłącznie jeżeli jest dozwolone lub wymagane w świetle obowiązującego prawa np. przetwarzanie w celach statystycznych, rozliczeniowych lub w celu dochodzenia roszczeń. W takim przypadku dane będą przetwarzane jedynie przez okres niezbędny do realizacji odpowiednich celów.

5. Po zakończeniu przetwarzania danych osobowych w pierwotnym celu, dane będą, w uzasadnionych wypadkach, przetwarzane po zakończeniu ich świadczenia, jednak wyłącznie jeżeli jest dozwolone lub wymagane w świetle obowiązującego prawa np. przetwarzanie w celach statystycznych, rozliczeniowych lub w celu dochodzenia roszczeń. W takim przypadku dane będą przetwarzane jedynie przez okres niezbędny do realizacji odpowiednich celów.

6. Podanie danych jest dobrowolne

7. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane.

8. Jako administrator Twoich danych, zapewniamy Ci prawo dostępu do Twoich danych, możesz je również sprostować, żądać ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także skorzystać z uprawnienia do złożenia wobec Administratora sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych oraz prawa do przenoszenia danych do innego administratora danych. W przypadku wyrażenia dobrowolnej zgody, przysługuje Ci prawo cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Informujemy także, że przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorującego przestrzeganie przepisów ochrony danych osobowych.

9. Na niniejszej witrynie znajdują się wtyczki społecznościowe serwisu Facebook: „Lubię to”, które są powiązane z serwisem Facebook. Pod naszym artykułami umieszczany jest kod odwołujący się do serwisu Facebook. Używając przycisku „Lubię to”, użytkownik loguje się do serwisu Facebook, w którym obowiązują zasady ochrony prywatności określone przez serwis Facebook.