Koniec dublowania składki na TFG
MM Sprzedaż imprez turystycznych drugiemu touroperatorowi w celu dalszej odsprzedaży nie będzie podlegała przepisom nowej ustawy. Według interpretacji PIT, składkę na TFG będzie musiał płacić tylko ten organizator, który podpisze umowę z klientem.
Czytaj więcej...
LOT nie chce być PUN PUT-em
Ustawa o imprezach turystycznych jest na tyle uciążliwa, że wielu przedsiębiorców rozważa wprowadzenie korekt w swojej działalności biznesowej, tak aby nie podlegać nowemu prawu.
Czytaj więcej...
O co chodzi w akcji "za pół ceny"
Zbliżają się dziesiąta rocznica pierwszej akcji „Poznań za pół ceny”. O tym, jak się rozwinęła, co dała miastu i jak jest kopiowana przez innych rozmawiamy z jej twórcą, Janem Mazurczakiem.
Czytaj więcej...
Smaki Europy we Wrocławiu
archiwum UM Wrocław Słoneczna pogoda, wakacje na horyzoncie i wiosna w pełni – to najlepszy czas na imprezy plenerowe. A mało która może konkurować z „Europą na widelcu” – festiwalem, który rozpocznie się wkrótce we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Sri Lanka liczy na Polaków
MM Polska jest dla Sri Lanki dość szybko rosnącym rynkiem turystyki przyjazdowej. W Warszawie po raz drugi zagościł roadshow zorganizowany przez Organizację Turystyczną Sri Lanki.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Koniec dublowania składki na TFG
  • LOT nie chce być PUN PUT-em
  • O co chodzi w akcji "za pół ceny"
  • Smaki Europy we Wrocławiu
  • Sri Lanka liczy na Polaków

Reklama

Reklama

czwartek, 18 styczeń 2018 14:14

Almatur stawia na gwiazdy

Napisane przez MM
aktorka Julia Wróblewska aktorka Julia Wróblewska Almatur

Katalog wyjazdów z udziałem celebrytów to sposób na przyciągnięcie młodych klientów. Taką propozycję przygotował na nadchodzący sezon Almatur.

Aktualne trendy w pop kulturze uwzględnia w swojej strategii marketingowej i produktowej organizator specjalizujący się w turystyce młodzieżowej. Almatur zaprezentował nowy katalog, w którym dostępne są oferty wyjazdów z: kucharzem Pascalem Brodnickim, aktorką Julią Wróblewską, piłkarzem Dawidem Pajorem, „youtuberami” Andrzejem

Jakiewiczem i Kajetanem Wilczyńskim oraz piosenkarką Iwoną Węgrowską. 

Tańczyć, spiewać, gotować

Celebryci mają prowadzić dla młodzieży warsztaty kulinarne, sportowe, survivalowe, aktorskie, muzyczne i hobbystyczne. Oferta dotyczy m.in. wyjazdów do ponad 60 miast rozlokowanych zarówno nad morzem, na Mazurach, w centralnej Polsce, jak i w górach, m.in.: Murzasichle i Kazimierza Dolnego.

Wakacje z pasją

„Zaprosiliśmy także do współpracy znane osoby – muzyków, aktorów oraz youtuberów, żeby poprowadziły zajęcia z uczestnikami obozów. Młodzież i dzieci mogą rozwijać swoje zainteresowania podczas wakacji, a rodzice mogą być spokojni o ich bezpieczeństwo. Ponadto obozy są organizowane w całej Polsce, tak więc zarówno miłośnicy górskich wspinaczek, jak i leżenia na plaży znajdą coś dla siebie” – mówi Mirosław Sikorski, prezes zarządu Almatur.

Organizator przygotował też ofertę obozów językowych w Stanach Zjednoczonych i Anglii, a także wyjazdy dla mniejszych dzieci: Klub Urwisa z koloniami w Polsce.