Bez smartfona nie ma podróży
Turyści są coraz bardziej uzależnieni od urządzeń mobilnych i oczekują, że usługodawcy będą komunikowali się z nimi tym kanałem – wynika z badań firmy Travelport.
Czytaj więcej...
Nie piszmy ustawy o POT?
Systemu promocji turystyki w Polsce nigdy nie było - trzeba go stworzyć od nowa. Potrzeba o wiele więcej niż jedynie nowelizacji ustawy o POT.
Czytaj więcej...
Promocja turystyki - co poszło źle
Trudno dziś uwierzyć w to, że na początku wieku na naszych rozwiązaniach w zarządzaniu promocją turystyczną wzorowały się inne kraje. Co poszło nie tak - dowiemy się na III Forum Promocji Turystycznej
Czytaj więcej...
Warszawa czarterem z Radomia
Prezes PPL powiedział, że Lotnisko w Radomiu rekomendowane jako komplementarne dla Lotniska Chopina – podała PAP.
Czytaj więcej...
Co ma piernik do turystyki?
Jednym z gości III Forum Promocji Turystycznej będzie Andrzej Olszewski, twórca Żywego Muzeum Piernika. Opowie o tym, jak stworzyć produkt, który sam w sobie stanowi promocję dla miasta.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Bez smartfona nie ma podróży
  • Nie piszmy ustawy o POT?
  • Promocja turystyki - co poszło źle
  • Warszawa czarterem z Radomia
  • Co ma piernik do turystyki?

Reklama

Reklama

czwartek, 18 styczeń 2018 14:14

Almatur stawia na gwiazdy

Napisane przez MM
aktorka Julia Wróblewska aktorka Julia Wróblewska Almatur

Katalog wyjazdów z udziałem celebrytów to sposób na przyciągnięcie młodych klientów. Taką propozycję przygotował na nadchodzący sezon Almatur.

Aktualne trendy w pop kulturze uwzględnia w swojej strategii marketingowej i produktowej organizator specjalizujący się w turystyce młodzieżowej. Almatur zaprezentował nowy katalog, w którym dostępne są oferty wyjazdów z: kucharzem Pascalem Brodnickim, aktorką Julią Wróblewską, piłkarzem Dawidem Pajorem, „youtuberami” Andrzejem

Jakiewiczem i Kajetanem Wilczyńskim oraz piosenkarką Iwoną Węgrowską. 

Tańczyć, spiewać, gotować

Celebryci mają prowadzić dla młodzieży warsztaty kulinarne, sportowe, survivalowe, aktorskie, muzyczne i hobbystyczne. Oferta dotyczy m.in. wyjazdów do ponad 60 miast rozlokowanych zarówno nad morzem, na Mazurach, w centralnej Polsce, jak i w górach, m.in.: Murzasichle i Kazimierza Dolnego.

Wakacje z pasją

„Zaprosiliśmy także do współpracy znane osoby – muzyków, aktorów oraz youtuberów, żeby poprowadziły zajęcia z uczestnikami obozów. Młodzież i dzieci mogą rozwijać swoje zainteresowania podczas wakacji, a rodzice mogą być spokojni o ich bezpieczeństwo. Ponadto obozy są organizowane w całej Polsce, tak więc zarówno miłośnicy górskich wspinaczek, jak i leżenia na plaży znajdą coś dla siebie” – mówi Mirosław Sikorski, prezes zarządu Almatur.

Organizator przygotował też ofertę obozów językowych w Stanach Zjednoczonych i Anglii, a także wyjazdy dla mniejszych dzieci: Klub Urwisa z koloniami w Polsce.