Reklama

Reklama

Reklama

środa, 17 styczeń 2018 15:09

Nowa gwarancja Sun&Fun Holidays

Napisane przez AG
Nowa gwarancja Sun&Fun Holidays AG

Firma Blue Style, właściciel marki Sun&Fun Holidays przedstawiła nową gwarancję ubezpieczeniową na kwotę 7 339 200 zł.

Gwarancja obowiązywać będzie od 23 stycznia 2018 roku do 22 stycznia 2019.

Przedmiotem gwarancji jest:
- pokrycie kosztów powrotu klientów z imprezy turystycznej do miejsca wyjazdu lub planowanego powrotu w wypadku gdy organizator turystyki wbrew obowiązkowi nie zapewni tego powrotu.
- pokrycie zwrotu wpłat wniesionych tytułem zapłaty za imprezę turystyczną w wypadku gdy z przyczyn dotyczących organizatora turystyki oraz osób, które działają w jego imieniu impreza turystyczna nie zostanie zrealizowana.
- pokrycie zwrotu części poniesionej wpłaty za imprezę turystyczną, odpowiadającą części imprezy turystycznej, która nie zostanie zrealizowana z przyczyn dotyczących organizatora turystyki oraz osób, które działają w jego imieniu.

Gwarancję u numerze G/2018/2500105 wystawiło Towarzystwo Ubezpieczeniowe ERV.

 

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.