Co ma piernik do turystyki?
Jednym z gości III Forum Promocji Turystycznej będzie Andrzej Olszewski, twórca Żywego Muzeum Piernika. Opowie o tym, jak stworzyć produkt, który sam w sobie stanowi promocję dla miasta.
Czytaj więcej...
Promocja turystyki - co poszło źle
Trudno dziś uwierzyć w to, że na początku wieku na naszych rozwiązaniach w zarządzaniu promocją turystyczną wzorowały się inne kraje. Co poszło nie tak - dowiemy się na III Forum Promocji Turystycznej
Czytaj więcej...
Wiceprezydent Wrocławia na Forum
Magdalena Piasecka, wiceprezydent Wrocławia będzie gościem III Forum Promocji Turystycznej, które odbędzie 19 kwietnia we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Warszawa czarterem z Radomia
Prezes PPL powiedział, że Lotnisko w Radomiu rekomendowane jako komplementarne dla Lotniska Chopina – podała PAP.
Czytaj więcej...
Naprawa zarządzania promocją
archiwum prywatne Ile wiemy o tym, na czym polega system zarządzania promocją turystyczną? Jakich reform oczekuje środowisko? I jak wyglądają propozycje zmian, opracowane przez Wojciecha Fedyka?
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Co ma piernik do turystyki?
  • Promocja turystyki - co poszło źle
  • Wiceprezydent Wrocławia na Forum
  • Warszawa czarterem z Radomia
  • Naprawa zarządzania promocją

Reklama

Reklama

sobota, 16 grudzień 2017 18:21

Enter Air przedłuża umowę z Itaką

Napisane przez MM
Enter Air przedłuża umowę z Itaką archiwum Enter Air

Enter Air oraz Itaka Holdings przedłużają kontakt na kolejny sezon. Wartość podpisanej umowy szacuje się na 51 mln dolarów (ok. 182,5 mln zł).

Enter Air dalej będzie obsługiwał klientów Itaki, świadcząc usługi lotnicze przewozu osób i bagażu. Szacunkowa wartość zawartego kontraktu wynosi 51 mln dolarów i jest wyższa od aktualnie obowiązującej pomiędzy stronami umowy na sezon Lato 2017 - Zima 2017/2018, której wartość wynosiła około 49 mln dolarów. 

„Polski rynek turystyczny jest w bardzo dobrej kondycji, o czym świadczy nie tylko większa liczba operacji, które wykonaliśmy w tym roku, ale również zaufanie touroperatorów dla których od lat jesteśmy rzetelnym i przewidywalnym partnerem. Itaka to kolejny po Rainbow Tours i TUI, touroperator, z którym przedłużyliśmy naszą wieloletnią współpracę”

 – powiedział Andrzej Kobielski, członek zarządu i dyrektor handlowy Enter Air. 

Najwięksi touroperatorzy z Enter Air

Rozliczenia z tytułu podpisanej umowy będą realizowane na bieżąco i zgodnie z harmonogramem poszczególnych lotów czarterowych. Łączna wartość świadczeń przy tego typu umowach nie jest możliwa do ustalenia z góry, dlatego podane ich wartości mają charakter szacunkowy.

Zawarta 15 grudnia 2017 r. umowa o współpracy na sezon Lato 2018 – Zima 2018/2019 to kolejny przedłużony przez Enter Air kontrakt z dużym touroperatorem. W październiku 2017 r. podpisana została umowa z TUI Poland o wartości 81,4 mln dolarów (ok. 299,5 mln zł), która jest największą umową w historii przewoźnika. We wrześniu została natomiast podpisana umowa z Rainbow Tours o wartości 46,3 mln dolarów (ok. 165 mln zł).