Reklama

Reklama

Reklama

czwartek, 14 grudzień 2017 14:01

Zmiana rzecznika prasowego Rainbow

Napisane przez
Emilia Bratkowska Emilia Bratkowska R.pl

Dziś dzień zmian na stanowiskach rzeczników prasowych w polskiej turystyce. Dowiadujemy się, że obowiązki PR w Rainbow przejmie Emilia Bratkowska.

Do tej pory komunikacją zewnętrzną w Rainbow zajmował się Radomir Świderski, związany z firmą od 18 lat. Teraz jego obowiązki przejmie Emilia Bratkowska. 

Jak wynika z komunikatu wysłanego przez Radomira Świderskiego, Emilia Bratkowska pracuje w Rainbow od siedmiu lat. Obecnie jest Dyrektorem Marketingu i PR. 

„Jestem przekonany, że współpraca pomiędzy Państwem, a nowym rzecznikiem będzie się układała znakomicie. Ja ze swojej strony serdecznie dziękuję za lata owocnej i miłej współpracy. Niezwykle miło mi było z Państwem współpracować. Moje dane kontaktowe pozostają bez zmian.” – napisał Radomir Świderski.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.