Koniec dublowania składki na TFG
MM Sprzedaż imprez turystycznych drugiemu touroperatorowi w celu dalszej odsprzedaży nie będzie podlegała przepisom nowej ustawy. Według interpretacji PIT, składkę na TFG będzie musiał płacić tylko ten organizator, który podpisze umowę z klientem.
Czytaj więcej...
LOT nie chce być PUN PUT-em
Ustawa o imprezach turystycznych jest na tyle uciążliwa, że wielu przedsiębiorców rozważa wprowadzenie korekt w swojej działalności biznesowej, tak aby nie podlegać nowemu prawu.
Czytaj więcej...
O co chodzi w akcji "za pół ceny"
Zbliżają się dziesiąta rocznica pierwszej akcji „Poznań za pół ceny”. O tym, jak się rozwinęła, co dała miastu i jak jest kopiowana przez innych rozmawiamy z jej twórcą, Janem Mazurczakiem.
Czytaj więcej...
Smaki Europy we Wrocławiu
archiwum UM Wrocław Słoneczna pogoda, wakacje na horyzoncie i wiosna w pełni – to najlepszy czas na imprezy plenerowe. A mało która może konkurować z „Europą na widelcu” – festiwalem, który rozpocznie się wkrótce we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Sri Lanka liczy na Polaków
MM Polska jest dla Sri Lanki dość szybko rosnącym rynkiem turystyki przyjazdowej. W Warszawie po raz drugi zagościł roadshow zorganizowany przez Organizację Turystyczną Sri Lanki.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Koniec dublowania składki na TFG
  • LOT nie chce być PUN PUT-em
  • O co chodzi w akcji "za pół ceny"
  • Smaki Europy we Wrocławiu
  • Sri Lanka liczy na Polaków

Reklama

Reklama

piątek, 08 grudzień 2017 19:53

Maciej Nykiel odchodzi z Fly.pl

Napisane przez MM
Maciej Nykiel Maciej Nykiel MM

Dyrektor zarządzający znanego turystycznego agenta internetowego Fly.pl rozstaje się ze spółką.

Jak dowiadujemy się z komunikatu prezesa Fly.pl Grzegorza Bosowskiego, „z dniem dzisiejszym Maciej Nykiel zakończył pełnienie obowiązków Członka Zarządu/ Dyrektora Zarządzającego Fly.pl Sp. z o.o.”. Nie podaje przyczyn takiej decyzji, pisze jedynie, że zmiana jest związana „ze zmianami w strukturze organizacyjnej spółki”. Fly.pl obchodzi w tym roku 10-lecie swojej działalności.

„We Fly.pl obchodziliśmy w tym roku 10 urodziny. Rok 2017 okazał się dla nas wyjątkowo udany - znacząco zwiększyliśmy sprzedaż, poprawiliśmy wyniki, uregulowaliśmy również kwestie właścicielskie. Przed nami nowy etap i nowe wyzwania, które wiążą się ze zmianami w strukturze organizacyjnej Spółki.” – informuje Grzegorz Bosowski.

Maciej Nykiel jest z wykształcenia ekonomistą, od początku swojej kariery związany z turystyką. Początkowo był destination managerem w Scan Holiday, potem od 1999 r. – product managerem. Był współzałożycielem Travelplanet.pl. Pracował też w TUI Poland, gdzie odpowiadał za budowę systemów franchisingowych i sprzedaż internetową. We Fly.pl odpowiadał za strategię sprzedażową i sprawy związane z obsługą e-commerce, pozycjonowanie, content marketing, zarządzanie IT.

"Chciałbym bardzo gorąco podziękować Maciejowi za jego wkład w rozwój naszej Spółki. Jednocześnie życzę mu dalszych sukcesów" - napisał Grzegorz Bosowski.