Reklama

Reklama

Reklama

poniedziałek, 13 listopad 2017 11:10

Portugalia zaprasza polskie biura na workshopy

Napisane przez MG

Portugalskie firmy turystyczne zapraszają polskich partnerów turystycznych na spotkania w Krakowie i Warszawie 22 i 23 listopada.

Polsko Portugalska Izba Handlowaj /PPCC/ oraz Turismo de Portugal, zapraszają polskie biura podróży na unikalne imprezy turystyczne - Luzofońskie Workshopy Turystyczne, które odbędą się w Krakowie i w Warszawie , 22 i 23 listopada.:

22 listopada w Krakowie w hotelu Radisson Park Inn, ul Monte Cassino 2, rejestracja uczestników od godz.17.00

23 listopada w Warszawie w hotelu InterContinental, ul Emilii Plater 49, rejestracja uczestników od 16.30

W obu imprezach weźmie udział rekordowa liczba ponad 30 dostawców usług turystycznych z Portugalii i krajów z obszaru języka portugalskiego - Brazylia, Angola, Mozambik-- DMC, hotele, rent a car, dostawcy innych usług dla sektora turystycznego B2B oraz przedstawiciele regionów i ambasad .

Wzrasta ilość bezpośrednich regularnych połączeń lotniczych do Portugalii. W w sezonie letnim to 26 rejsów bezpośrednich tygodniowo z lotnisk w Warszawie, Gdańsku, Krakowie, Katowicach i Wrocławiu. Systematycznie rośnie również zainteresowanie polskich klientów wyjazdami do Portugalii.
Podczas workshopów uczestnicy będą mieli unikalną okazję spotkania z dotychczasowymi i przyszłymi partnerami biznesowymi. Spotkanie zakończy kolacja i losowanie cennych nagród .

Potwierdzenie uczestnictwa proszę przesłać emailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Kontakt – telefon 515 079 854

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.