Bez smartfona nie ma podróży
Turyści są coraz bardziej uzależnieni od urządzeń mobilnych i oczekują, że usługodawcy będą komunikowali się z nimi tym kanałem – wynika z badań firmy Travelport.
Czytaj więcej...
Nie piszmy ustawy o POT?
Systemu promocji turystyki w Polsce nigdy nie było - trzeba go stworzyć od nowa. Potrzeba o wiele więcej niż jedynie nowelizacji ustawy o POT.
Czytaj więcej...
Promocja turystyki - co poszło źle
Trudno dziś uwierzyć w to, że na początku wieku na naszych rozwiązaniach w zarządzaniu promocją turystyczną wzorowały się inne kraje. Co poszło nie tak - dowiemy się na III Forum Promocji Turystycznej
Czytaj więcej...
Warszawa czarterem z Radomia
Prezes PPL powiedział, że Lotnisko w Radomiu rekomendowane jako komplementarne dla Lotniska Chopina – podała PAP.
Czytaj więcej...
Co ma piernik do turystyki?
Jednym z gości III Forum Promocji Turystycznej będzie Andrzej Olszewski, twórca Żywego Muzeum Piernika. Opowie o tym, jak stworzyć produkt, który sam w sobie stanowi promocję dla miasta.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Bez smartfona nie ma podróży
  • Nie piszmy ustawy o POT?
  • Promocja turystyki - co poszło źle
  • Warszawa czarterem z Radomia
  • Co ma piernik do turystyki?

Reklama

Reklama

wtorek, 07 listopad 2017 15:00

Neckermann: sezon narciarski rozpoczynamy z Małyszem

Napisane przez AG
Neckermann: sezon narciarski rozpoczynamy z Małyszem archiwum Neckermann Podróże

Tradycyjnie Neckermann Podróże otworzy sezon narciarski huczną imprezą. Tym razem zimową stolicą będzie znany i lubiany alpejski kurort Maso Corto. Gościem specjalnym wydarzenia, podobnie jak w poprzednim roku, będzie Adam Małysz.

Adam Małysz powiedział o ubiegłorocznej imprezie: „Emocje były bardzo duże, było ciekawie, dużo by opowiadać - fajna impreza! Przede wszystkim byłem zaskoczony, że z biurem podróży można tak miło spędzić czas. Duże wrażenie zrobiła na mnie grupa, która była jak rodzina. Nikt nie był z boku, a wspaniała atmosfera powodowała, że czuło się tam tak, jak na wyjeździe rodzinnym.”

Tegoroczna, dziesiąta jej edycja odbędzie się w dniach 10-17 grudnia we Włoszech w Tyrolu Południowym, w popularnym wśród fanów sportów zimowych kurorcie Maso Corto. Położona na wysokości 2 tys. metrów, u podnóża lodowca Hochjoch (3280 m) miejscowość, oferuje doskonałe warunki narciarskie pozwalające na korzystanie z całego wachlarza atrakcji. Jako ośrodek lodowcowy daje gwarancję śniegu, co jest szczególnie ważne w grudniu, kiedy w niżej położonych ośrodkach narciarskich warunki nie zawsze są takie, jakich oczekiwalibyśmy.

Ideą Skiopeningu jest połączenie sportowych emocji na stoku z apres ski i wieczorną rozrywką, których z pewnością nie zabraknie. Głównym partnerem wydarzenia jest sieć sklepów sportowych Ski Team, który przygotował wiele atrakcji. Będą to m.in.: testy nart firmy Volkl z możliwością zakupu najnowszych modeli w atrakcyjnych cenach, pokaz mody narciarskiej Spyder połączony z konkursem, w którym będzie można wygrać stylową odzież sportową, a także zawody narciarskie pod czujnym okiem Adama Małysza. Nie bez znaczenia jest obecność na imprezie mistrza, który nie tylko jest legendą polskiego sportu, ale przede wszystkim wspaniałym kompanem, otwartym i życzliwym dla wszystkich uczestników imprezy.
O relacje ze stoku, jak i o oprawę muzyczną wydarzenia, w tym Apres-Ski-Opening Party - imprezę otwarcia sezonu - zadba partner medialny radio ESKA. Do 24.11.2017 można wygrać podwójny wyjazd na Skiopening biorąc udział w radiowym konkursie. Więcej szczegółów można znaleźć tutaj http://www.eska.pl/skiopening.

Podczas imprezy Neckermann Podróże zapewnia elastyczne długości pobytów oferując noclegi w Maso Corto w 3-gwiazdkowym Blu Hotel Senales położonym na wys. ok. 2000 m w dolinie Schnalstal, przy kolejce na lodowiec np. 4-dniowy wyjazd na Skiopening z 3-dniowym skipassem to koszt od 1452 zł/os. z dwoma posiłkami, natomiast 7-dniowy z 6-dniowym skipassem to koszt 2503 zł/os. Imprezę ubezpiecza firma Allianz. Dla tych, którzy zarezerwują wyjazd na Skiopening do 15.11.2017 r. czekają vouchery o wartości 500 zł na zakupy w sieci sklepów Ski Team.

Więcej o imprezie: https://www.neckermann.pl/lp/skiopening/