Reklama

Reklama

Reklama

środa, 18 październik 2017 14:09

Najpopularniejszy Touroperator 2017

Napisane przez AG

Redakcja portalu branżowego WaszaTurystyka.pl zaprasza po 3, do udziału w plebiscycie „Najpopularniejszy Touroperator 2017”. Głosować może każdy. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi podczas jubileuszowych 25. Targów Turystycznych TT Warsaw w Pałacu Kultury i Nauki.

Głosowanie odbywa się na stronie portalu WaszaTurystyka.pl (głosują agenci) oraz na stronie Magazynu Turystycznego Wasze Podróże (WaszePodroze.eu). Formuła głosowania jest prosta, możemy oddać jeden głos każdego dnia - na swoich faworytów może głosować każdy. W ubiegłym roku walka była zacięta a zarówno wśród agentów, jak i wśród czytelników magazynu Turystycznego Wasze Podróże wygrało biuro Best Reisen (podobnie, jak w roku 2015).

Tegoroczne rozdanie nagród będzie wyjątkowe – podczas 25. Targów Turystycznych Wasze Podróże. Zapraszamy do wspólnej zabawy i głosowania.

Active Travel - 0%
Alco Tours - 0%
Almatur Polska - 0%
Best Reisen - 39%
CT Poland - 0%
Ecco Holiday - 0%
Exim Tours - 0%
Fun Club - 0%
Grecos - 0%
Interhome - 0%
Itaka - 0%
Logos Tour - 0%
Logo Travel - Marek Śliwka - 0.1%
Neckerman Podróże - 0.6%
Net Holiday - 0%
Opal Travel - 0%
Orka Travel - 17.4%
Otium - 0%
Oscar - 0%
Patron Travel - 0%
Prima Holidays - 38.8%
Rainbow - 0.1%
Sigma Travel - 0%
Sport Vita - 0%
7Islands - 0%
Travel&Trade - 0%
TUI Poland - 0.1%
Wezyr Coral Holidays - 0%
Wygoda Travel - 0.1%

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.