Bez smartfona nie ma podróży
Turyści są coraz bardziej uzależnieni od urządzeń mobilnych i oczekują, że usługodawcy będą komunikowali się z nimi tym kanałem – wynika z badań firmy Travelport.
Czytaj więcej...
Nie piszmy ustawy o POT?
Systemu promocji turystyki w Polsce nigdy nie było - trzeba go stworzyć od nowa. Potrzeba o wiele więcej niż jedynie nowelizacji ustawy o POT.
Czytaj więcej...
Promocja turystyki - co poszło źle
Trudno dziś uwierzyć w to, że na początku wieku na naszych rozwiązaniach w zarządzaniu promocją turystyczną wzorowały się inne kraje. Co poszło nie tak - dowiemy się na III Forum Promocji Turystycznej
Czytaj więcej...
Warszawa czarterem z Radomia
Prezes PPL powiedział, że Lotnisko w Radomiu rekomendowane jako komplementarne dla Lotniska Chopina – podała PAP.
Czytaj więcej...
Co ma piernik do turystyki?
Jednym z gości III Forum Promocji Turystycznej będzie Andrzej Olszewski, twórca Żywego Muzeum Piernika. Opowie o tym, jak stworzyć produkt, który sam w sobie stanowi promocję dla miasta.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Bez smartfona nie ma podróży
  • Nie piszmy ustawy o POT?
  • Promocja turystyki - co poszło źle
  • Warszawa czarterem z Radomia
  • Co ma piernik do turystyki?

Reklama

Reklama

poniedziałek, 21 sierpień 2017 13:24

Zdobądź tytuł Eksperta od Dubaju

Napisane przez MG

We wrześniu ruszy Dubai Expert Programme – aplikacja online, dzięki której polscy touroperatorzy i agenci będą mogli zdobyć tytuł sprzedawcy doskonale znającego atrakcje stolicy emiratu.

Dubai Expert Programme podzielony jest na kilkadziesiąt misji, podczas których biorący udział musi dostosować swoją ofertę do określonej grupy turystów, na przykład par, rodzin z dziećmi czy singli.
Grający (wypełniający kolejne misje) internauta/agent sprzedaży ma za zadanie spośród zaproponowanych różnych atrakcji i aktywności sprzedać atrakcyjny pobyt w Dubaju.

Podstawę programu Dubai Expert stanowi 25 eksperckich filmów wideo.
Są to między innymi Dubai Basics (podstawowe dane o Dubaju, demografia, statystyki), historia Dubaju, kultura Dubaju, opisy poszczególnych plaż oraz atrakcji położonych poza miastem, jak choćby pustynnych safari. Oddzielna część to historia i szczegóły dotyczące największych atrakcji, takich jak Burj al Arab czy Burj Khalifa oraz licznych dubajskich festiwali.

Dubai Expert Programme będzie miał trzy etapy.

Żeby zdobyć tytuł eksperta, gracz będzie musiał ukończyć 30 misji i obejrzeć 25 filmów wideo, w sposób kompleksowy przedstawiających daną atrakcję turystyczną a także poprawnie odpowiedzieć na wszystkie dodatkowe pytania, które pojawią się podczas wypełniania zadań. Status Dubai Experta będzie trzeba odnawiać co dwa lata, biorąc udział w 20 nowych, bądź uaktualnionych misjach.

Program będzie w polskiej wersji, jest skierowany w szczególności do agentów w biurach podróży. Po udanym skończeniu szkolenia każdy uczestnik dostanie specjalny certyfikat Dubai Expert, a wśród wszystkich, którzy ukończą kurs, zostaną rozlosowane bardzo atrakcyjne nagrody.