Nie piszmy ustawy o POT?
Systemu promocji turystyki w Polsce nigdy nie było - trzeba go stworzyć od nowa. Potrzeba o wiele więcej niż jedynie nowelizacji ustawy o POT.
Czytaj więcej...
Co ma piernik do turystyki?
Jednym z gości III Forum Promocji Turystycznej będzie Andrzej Olszewski, twórca Żywego Muzeum Piernika. Opowie o tym, jak stworzyć produkt, który sam w sobie stanowi promocję dla miasta.
Czytaj więcej...
Promocja turystyki - co poszło źle
Trudno dziś uwierzyć w to, że na początku wieku na naszych rozwiązaniach w zarządzaniu promocją turystyczną wzorowały się inne kraje. Co poszło nie tak - dowiemy się na III Forum Promocji Turystycznej
Czytaj więcej...
Warszawa czarterem z Radomia
Prezes PPL powiedział, że Lotnisko w Radomiu rekomendowane jako komplementarne dla Lotniska Chopina – podała PAP.
Czytaj więcej...
Naprawa zarządzania promocją
archiwum prywatne Ile wiemy o tym, na czym polega system zarządzania promocją turystyczną? Jakich reform oczekuje środowisko? I jak wyglądają propozycje zmian, opracowane przez Wojciecha Fedyka?
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Nie piszmy ustawy o POT?
  • Co ma piernik do turystyki?
  • Promocja turystyki - co poszło źle
  • Warszawa czarterem z Radomia
  • Naprawa zarządzania promocją

Reklama

Reklama

środa, 04 styczeń 2017 19:41

Neckermann reklamuje lato 2017

Napisane przez AG

„Mówisz masz. Wakacje dokładnie takie jakie chcesz” - pod takim hasłem wraz z początkiem 2017 roku, Neckermann startuje z kampanią promującą letnią ofertę.

Kampania będzie prowadzona na poziomie ogólnopolskim obejmie działania w outdoorze, magazynach lifestylowych, internecie a także sieci sprzedaży na terenie całego kraju. Jej elementem jest spot reklamowy, który będzie emitowany w social mediach, portalach internetowych oraz sieci ekranów DOOH w biurach touroperatora. Spot obejrzą także widzowie Teatru Muzycznego ROMA przed musicalem MAMMA MIA, którego Neckermann Podróże jest sponsorem.

Efe Türkel, zastępca prezesa Neckermann Podróże, powiedział: “Chcesz się bawić na wakacjach, odpocząć a może zwiedzać? Mówisz, masz, Neckermann Podróże gwarantuje wakacje dokładnie takie jak chcesz. Śmiała, nowoczesna kampania, odzwierciedla aktualne trendy konsumenckie uznając, że każdy oczekuje od wakacji czegoś innego. Jedni czasu z rodziną, inni zabawy, czy po prostu spokojnego odpoczynku. Oferta Neckermann Podróże Lato 2017 jest na tyle różnorodna, że możemy spełnić te oczekiwania.”

Celem kampanii jest wzmocnienie wizerunku touroperatora jako organizatora różnorodnych wakacji, ale też zwrócenie uwagi na atrakcyjne ceny wakacji, które biuro podróży prezentuje na przykładzie kluczowych kierunków: Grecji, Sycylii i Bułgarii, gdzie dzieci spędzą dwutygodniowe wakacje z przelotem już od 500 zł/os.
Spot reklamowy w ramach koncernowej kampanii grupy Thomas Cook, do której należy Neckermann Podróże, stworzyła angielska agencja kreatywna ALBION. Jego reżyserem jest
Chris Sweeney z Rogue, twórca teledysków m.in. dla Lily Allen i Lany del Rey. Spot został nakręcony we własnych hotalch brandowych Thomasa Cooka: Sunwing Alcudia i Sunprime Waterfront Palma na Majorce.

www.neckermann.pl.