Co ma piernik do turystyki?
Jednym z gości III Forum Promocji Turystycznej będzie Andrzej Olszewski, twórca Żywego Muzeum Piernika. Opowie o tym, jak stworzyć produkt, który sam w sobie stanowi promocję dla miasta.
Czytaj więcej...
Promocja turystyki - co poszło źle
Trudno dziś uwierzyć w to, że na początku wieku na naszych rozwiązaniach w zarządzaniu promocją turystyczną wzorowały się inne kraje. Co poszło nie tak - dowiemy się na III Forum Promocji Turystycznej
Czytaj więcej...
Wiceprezydent Wrocławia na Forum
Magdalena Piasecka, wiceprezydent Wrocławia będzie gościem III Forum Promocji Turystycznej, które odbędzie 19 kwietnia we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Warszawa czarterem z Radomia
Prezes PPL powiedział, że Lotnisko w Radomiu rekomendowane jako komplementarne dla Lotniska Chopina – podała PAP.
Czytaj więcej...
Naprawa zarządzania promocją
archiwum prywatne Ile wiemy o tym, na czym polega system zarządzania promocją turystyczną? Jakich reform oczekuje środowisko? I jak wyglądają propozycje zmian, opracowane przez Wojciecha Fedyka?
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Co ma piernik do turystyki?
  • Promocja turystyki - co poszło źle
  • Wiceprezydent Wrocławia na Forum
  • Warszawa czarterem z Radomia
  • Naprawa zarządzania promocją

Reklama

Reklama

piątek, 04 wrzesień 2015 15:14

TUI Poland rozpoczyna sprzedaż Lata 2016

Napisane przez AG

Biuro Podróży zachęca do wczesnego zakupu oferty na sezon Lato 2016. gwarancją najniższej ceny w First Minute..

TUI Poland do 31 września oferuje również najwyższe rabaty oraz niską kwotę zaliczki – kwota została obniżona w porównaniu z poprzednimi sezonami o dalsze 5 proc.

Artur Rezner, rzecznik prasowy TUI Poland, podkreślił: „Kontynuujemy naszą strategię wczesnego startu sprzedaży, oferując w tym okresie najwięcej korzyści i benefitów naszym klientom. TUI zaproponowało Klientom najbardziej korzystną na rynku polskim ofertę First Minute® :
TUI Samolotem - Najtaniej w First Minute® lub zwrot różnicy – to oferta skierowana do osób kupujących w okresie First Minute ® dająca pewność, że cena zakupionych wczasów będzie najniższa, nawet w porównaniu w ofertą Last Minute.
Dodatkowo na klientów kupujących imprezy z przelotem czekają rabaty w wysokości 300 zł dla każdej osoby dorosłej (pełnopłatnej) i każdego dziecka powyżej 2 roku życia.
Przy rezerwacji do 31 września obowiązuje niższa kwota zaliczki, tj. 5 proc. Dzięki temu rozwiązaniu klienci nie muszą wpłacać wysokich kwot w momencie dokonywania rezerwacji, a dopłata następuje dopiero na 35 dni przed wyjazdem.
Przy wczesnej rezerwacji klienci mogą skorzystać również z Gwarancji Niezmienności Ceny i nie martwić się np. o zmianę kursu walut."

Jako nowość touroperator proponuje egzotyczną destynację w sezonie letnim – Dominikanę, z bezpośrednim przelotem z Warszawy. Przeloty odbywać się będą linią TUI – Arke Fly co 2 tygodnie.
Kolejne nowości w sezonie Lato 2016 to regiony położone bliżej Polski – Minorka oraz Costa del Sol - z przelotem z Warszawy i Katowic.

Jak podkreślił Artur Rezner: „W sezonie Lato 2016 TUI Poland przygotowało również niespodziankę dla stałych klientów. Każdy to choć raz podróżował z TUI może otrzymać dodatkowy rabat wybierając nowości: Dominikanę – 300 zł dla każdej osoby dorosłej (pełnopłatnej) i każdego dziecka powyżej 2 roku życia, lub Minorkę czy Costa del Sol - 100 zł dla każdej osoby dorosłej (pełnopłatnej) i każdego dziecka powyżej 2 roku życia.
Na klientów wybierających wakacje z dojazdem własnym – TUI Samochodem czeka do 31 września 7 proc. rabatu na całą ofertę oraz Gwarancja Najniższej Ceny – oznacza to, że jeżeli klient znajdzie identyczną ofertę u innego touroperatora TUI zwróci różnicę w cenie."