Co ma piernik do turystyki?
Jednym z gości III Forum Promocji Turystycznej będzie Andrzej Olszewski, twórca Żywego Muzeum Piernika. Opowie o tym, jak stworzyć produkt, który sam w sobie stanowi promocję dla miasta.
Czytaj więcej...
Promocja turystyki - co poszło źle
Trudno dziś uwierzyć w to, że na początku wieku na naszych rozwiązaniach w zarządzaniu promocją turystyczną wzorowały się inne kraje. Co poszło nie tak - dowiemy się na III Forum Promocji Turystycznej
Czytaj więcej...
Wiceprezydent Wrocławia na Forum
Magdalena Piasecka, wiceprezydent Wrocławia będzie gościem III Forum Promocji Turystycznej, które odbędzie 19 kwietnia we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Warszawa czarterem z Radomia
Prezes PPL powiedział, że Lotnisko w Radomiu rekomendowane jako komplementarne dla Lotniska Chopina – podała PAP.
Czytaj więcej...
Naprawa zarządzania promocją
archiwum prywatne Ile wiemy o tym, na czym polega system zarządzania promocją turystyczną? Jakich reform oczekuje środowisko? I jak wyglądają propozycje zmian, opracowane przez Wojciecha Fedyka?
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Co ma piernik do turystyki?
  • Promocja turystyki - co poszło źle
  • Wiceprezydent Wrocławia na Forum
  • Warszawa czarterem z Radomia
  • Naprawa zarządzania promocją

Reklama

Reklama

wtorek, 04 sierpień 2015 15:44

Travelport rozpoczął współpracę z Radius Travel

Napisane przez MG

Travelport poinformował o zawarciu nowej umowy o wyłącznej współpracy w zakresie świadczenia usług turystycznych z grupą Radius Travel, czołowym globalnym organizatorem podróży służbowych, której członkowie prowadzą działalność w ponad 80 krajach.

70 członków sieci Radius Travel, w tym biura takie jak Cox & Kings (Indie), Ctrip (Chiny) i Portman Travel (Wielka Brytania), to regionalni liderzy w branży zarządzania podróżami. W ramach umowy firmy Travelport i Radius będą wspólnie pracować nad przyspieszeniem wzrostu sprzedaży i dostarczaniem innowacyjnych rozwiązań dla globalnego rynku podróży służbowych. W ramach umowy, członkowie grupy Radius Travel będą mieć dostęp do niezrównanych w branży rozwiązań Travelport, obejmujących m.in. platformę Travelport Smartpoint, która zwiększa produktywność pracy agentów oraz poprawia jakość obsługi klienta; rozwiązanie Travelport Rich Content and Branding ułatwiające sprzedaż dodatkowych produktów i usług oferowanych przez linie lotnicze; oraz pierwszy w branży uniwersalny interfejs programowania Universal API.

Ponadto członkowie grupy Radius będą mogli korzystać z Travelport Booking Feed — korporacyjnego rozwiązania do zarządzania źródłami danych wykorzystywanego do analizy sposobów podróżowania i zgodności z regulaminami podróży służbowych, które pomaga w negocjacjach z dostawcami oraz zwiększa wydajność operacji biznesowych i budżetowania; oraz z eNett Virtual Account Numbers (VAN) — pionierskiego rozwiązania Travelport do automatycznych płatności elektronicznych.

Sandra McLeod, globalny wiceprezes Travelport ds. klientów globalnych i korporacyjnej sprzedaży, powiedziała: „Decyzja firmy Radius o zawarciu umowy o wyłącznej współpracy z Travelport umożliwia obu stronom strategiczny rozwój ich globalnej działalności i zapewnia ich wspólnym klientom korporacyjnym dostęp do zaawansowanych rozwiązań za pomocą platformy Travelport Smartpoint oraz interfejsu Travelport Universal API."

Shannon Hyland, prezes i dyrektor generalny Radius Travel, dodał: „Ta rozszerzona współpraca umożliwia firmie Radius i jej członkom jak najlepsze wykorzystanie innowacyjnych produktów i usług firmy Travelport. Chcemy zapewnić naszym klientom jak najbogatszą ofertę i jak najwyższy poziom usług. Jesteśmy przekonani, że dzięki połączeniu globalnej współpracy z firmą Travelport oraz szerokiego dostępu członków naszej grupy do najlepszych technologii lokalnych na pewno uda nam się tego dokonać."