Co ma piernik do turystyki?
Jednym z gości III Forum Promocji Turystycznej będzie Andrzej Olszewski, twórca Żywego Muzeum Piernika. Opowie o tym, jak stworzyć produkt, który sam w sobie stanowi promocję dla miasta.
Czytaj więcej...
Promocja turystyki - co poszło źle
Trudno dziś uwierzyć w to, że na początku wieku na naszych rozwiązaniach w zarządzaniu promocją turystyczną wzorowały się inne kraje. Co poszło nie tak - dowiemy się na III Forum Promocji Turystycznej
Czytaj więcej...
Wiceprezydent Wrocławia na Forum
Magdalena Piasecka, wiceprezydent Wrocławia będzie gościem III Forum Promocji Turystycznej, które odbędzie 19 kwietnia we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Warszawa czarterem z Radomia
Prezes PPL powiedział, że Lotnisko w Radomiu rekomendowane jako komplementarne dla Lotniska Chopina – podała PAP.
Czytaj więcej...
Naprawa zarządzania promocją
archiwum prywatne Ile wiemy o tym, na czym polega system zarządzania promocją turystyczną? Jakich reform oczekuje środowisko? I jak wyglądają propozycje zmian, opracowane przez Wojciecha Fedyka?
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Co ma piernik do turystyki?
  • Promocja turystyki - co poszło źle
  • Wiceprezydent Wrocławia na Forum
  • Warszawa czarterem z Radomia
  • Naprawa zarządzania promocją

Reklama

Reklama

czwartek, 02 lipiec 2015 01:08

Ruszyła akcja reklamowa Neckermanna

Napisane przez AG

„Rezerwuj wakacje pełne słońca i beztroski - Neckermann taniej niż myślisz" - pod takim hasłem ruszyła dziś wakacyjna kampania reklamowa biura podróży Neckermann.

Obejmie ona swoim zasięgiem obejmie szerokie działania w telewizji, outdoorze, internecie, a także sieci sprzedaży na terenie całego kraju. Kampania prowadzona jest na poziomie ogólnopolskim i lokalnym.

Efe Türkel, dyrektor ds. transformacji Neckermann Polska, powiedział: "Celem kampanii jest przede wszystkim zwrócenie uwagi na bardzo atrakcyjne ceny wakacji z Neckermannem, które prezentujemy na przykładzie kluczowych kierunków z naszej oferty: Bułgarii, Turcji oraz Grecji. Chcemy także wzmocnić nasz wizerunek jako organizatora beztroskich wakacji dla klientów szukających różnorodnej oferty wypoczynku."

15-sekundowy spot reklamowy (http://bit.ly/Neckermann_Spot_TV) będzie emitowany do 19 lipca w telewizji publicznej, TVN, Polsacie a także kanałach tematycznych. Przez dwa miesiące do 31.08.15 reklama Neckermanna pojawi się także na 150 autobusach w największych miastach Polski: Warszawie, aglomeracji Śląskiej, Krakowie, Poznaniu, Trójmieście, Wrocławiu, Łodzi oraz Szczecinie.
Biuro podróży Neckermann przygotowało też specjalny konkurs dla klientów „Zostań Gwiazdą Neckermanna", w którym mogą stworzyć własny katalog turystyczny. Aby zostać twarzą jego okładki, wystarczy do 15 września przesłać zdjęcie za pomocą specjalnej aplikacji konkursowej - http://gwiazda.neckermann.pl/. Najlepsze pojawi się na okładce katalogu Lato 2016 lub Zima 2016/17 a jego autor pojedzie na atrakcyjne wakacje.

Magda Plutecka-Dydoń, PR Manager Neckermann Polska, skomentowała: "Nie ma lepszej wizytówki biura podróży niż klient na okładce jego katalogu . Mamy nadzieję, że zabawa aplikacją i kreacja własnej okładki sprawi wiele frajdy. Zachęcamy do udziału w konkursie, ale też do dzielenia się pomysłami i prezentacji swoich prac w mediach społecznościowych."