Co ma piernik do turystyki?
Jednym z gości III Forum Promocji Turystycznej będzie Andrzej Olszewski, twórca Żywego Muzeum Piernika. Opowie o tym, jak stworzyć produkt, który sam w sobie stanowi promocję dla miasta.
Czytaj więcej...
Promocja turystyki - co poszło źle
Trudno dziś uwierzyć w to, że na początku wieku na naszych rozwiązaniach w zarządzaniu promocją turystyczną wzorowały się inne kraje. Co poszło nie tak - dowiemy się na III Forum Promocji Turystycznej
Czytaj więcej...
Wiceprezydent Wrocławia na Forum
Magdalena Piasecka, wiceprezydent Wrocławia będzie gościem III Forum Promocji Turystycznej, które odbędzie 19 kwietnia we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Warszawa czarterem z Radomia
Prezes PPL powiedział, że Lotnisko w Radomiu rekomendowane jako komplementarne dla Lotniska Chopina – podała PAP.
Czytaj więcej...
Naprawa zarządzania promocją
archiwum prywatne Ile wiemy o tym, na czym polega system zarządzania promocją turystyczną? Jakich reform oczekuje środowisko? I jak wyglądają propozycje zmian, opracowane przez Wojciecha Fedyka?
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Co ma piernik do turystyki?
  • Promocja turystyki - co poszło źle
  • Wiceprezydent Wrocławia na Forum
  • Warszawa czarterem z Radomia
  • Naprawa zarządzania promocją

Reklama

Reklama

wtorek, 16 czerwiec 2015 19:16

Neckermann – katalogi zimowe z nowościami

Napisane przez AG
Silna ekipa Neckermanna Polska Silna ekipa Neckermanna Polska AG

AG

Na narty

Anna Rdzak, specjalistka od imprez dojazdem własnym, powiedziała; „Jesteśmy liderem na rynku polskim, jeśli chodzi o ofertę narciarską."

W katalogu firmy znalazły się: Austria, Czechy, Francja, Słowacja, Szwajcaria, Włochy i – po raz pierwszy – Polska.

Anna Rdzak podkreśliła: „Mamy nawet 20 proc. zniżki oferty zimowej/ Dużo hoteli ma ofertę 6=7, czyli klient płaci za sześć dni, dostaje – siedem. Oferujemy również pakiet gwarancji: gwarancję zmiany rezerwacji – do 31 października, gwarancję najniższej ceny – również do 31 października. Największym atutem wcześniejszej rezerwacji jest oczywiście największy wybór oferty, wiadomo, ze najpopularniejsze hotele sprzedawane są dość szybko."

W ponad 300 hotelach znajdujących się w ofercie Neckermanna, dzieci zimą mają zapewniony pobyt gratis (wiek dzieci znajduje się w opisach poszczególnych obiektów). W ponad 50 hotelach oferowany jest darmowy skipass. W niektórych zaś – Free Ski Week. Na przykład kto zarezerwuje pobyt w dniach 25-28 marca 2016 w austriackim kurorcie Bad Kleinkicchheim,, otrzyma skipass gratis oraz zniżkę 50 proc. na termy St. Kathein.
W Livigno we Włoszech z kolei Free Ski Week odbędzie się w pięciu terminach: 28 listopada, 5 i 12 grudnia, 9 i 16 kwietnia (daty oznaczają początki pobytów).
Nowością w nadchodzącym sezonie zimowym jest oferta polska. To trzy obiekty, których oczywiście zaletami są odległość, elastyczność pobytów (mogą być nawet dwudniowe) i korzystne ceny. Te obiekty to: Cristal Resort Szklarska Poręba by Zdrojowa, Vestina Hotel Wisła i Osada Śnieżka w Łomnicy pod Karpaczem.

Blisko
Jacek Socha dyrektor ds. produktu przedstawił katalog Bliskie podróże. W katalogu znajduje się ponad 400 hoteli z Wysp Kanaryjskich, Maroka i Egiptu.

Socha powiedział: „W ofercie zimowej dodaliśmy wycieczki objazdowe, które w sezonie letnim osiągnęły bardzo dobry efekt sprzedażowy. Będziemy więc uzupełniali naszą ofertę o dobre wycieczki objazdowe. Chciałbym też zwrócić uwagę na zniżki dla seniorów oraz nowożeńców."

Grupa Thomas Cook, do której należy Neckermann Polska, jest nastawiona na Wyspy Kanaryjskie. Stąd w ofercie touroperatora bardzo dużo ofert z tego właśnie archipelagu.
Przebojem oferty są hotele koncepcyjne.

Socha podkreślił: „Neckermann Polska jest liderem wzrostu sprzedaży jeśli chodzi o ten typ hoteli w całej grupie Thomas Cook."

Dyrektor przedstawił w skrócie niektóre szczegóły poszczególnych destynacji. Podkreślił, że firma nie boi się ekspansji tanich przewoźników na Wyspach Kanaryjskich, ponieważ dysponuje własnymi, sprawdzonymi hotelami w dobrych lokalizacjach oraz wspomnianymi hotelami koncepcyjnymi.
Jeśli chodzi o Maroko (wylotu zimą będą tylko z Warszawy) firma wystartuje zimą z wycieczką objazdową „Królewskie miasta" W ofercie egipskiej znalazły się 55 hotele w trzech kurortach: Hurghadzie, Sherm El Sheik i Marsa Alam.

Daleko
Jeśli chodzi o Dalekie podróże, to oferta obejmuje 350 hoteli, z czego 150 jest w katalogu.

Anna Lipka przedstawiająca tę segment usług, podkreśliła: „Mamy najbogatszą ofertę na rynku polskim. Nikt nie ma tylu kierunków co my – 29."'

W tej ofercie również obowiązują zniżki przy zakupie przed 31 sierpnia, oraz gwarancje bezpłatnej zmiany rezerwacji. Grupa Thomas Cook w dalekich destynacjach postawiła na Karaiby. A więc Neckermann Polska sprzedawać będzie ofertę z: Dominikany, Kuby i Meksyku, bo dzięki należeniu do Grupy, ma bardzo korzystne w tych trzech krajach.
Klienci zimą będą latać liniami Condor, m.in. 9 razy w tygodniu do Meksyku, 5 razy w tydodniu do Varadero, 3-4 do pozostałych destynacji, 5 razy w tygodniu na Mauritius. Neckermann korzystać będzie również z usług Emirates i Qatar Airways.
Czartery w najbliższym sezonie zimowym będą obsługiwać: Dominikanę, Meksyk, Gambię, Kenię, Bangkok, Sri Lankę i Wietnam.

Lipka podsumowała: „Wyróżnia nas rozbudowana siatka połączeń, wybór hoteli i kierunków, możliwość łączenia wybranych hoteli i kierunków, program Fly & Drive. Programy indywidualne."

Objazdowki

Wycieczki objazdowe będą zimą organizowane w Egipcie, Maroku, Europie oraz na kierunkach egzotycznych.

Dominika Pawłowska podkreśliła: „Nasze atuty to: małe grupy, maksymalne do 25 osób, gwarantowane terminy, sprawdzeni piloci, hotel 3 i 4 gwiazdkowe. Przy projektowaniu programów wycieczek zakładamy najwyżej 5 godzin zwiedzania dziennie. Przy męczącym dość trybie objazdówek, zmienianiu codziennym hoteli, więcej godzin nie da przyjemności, tylko zmęczenie. Oczywiście, jeśli obiekt jest rozległy, rozkładamy zwiedzanie na dwa dni."

Wśród nowości w katalogu znalazły się m.in. rejs na Teneryfę i Gonerę (7 lub 14 dniowy), rejs w Tajlandii lub na Seszelach (10 dniowe) lub rejs superluksusowym statkiem do Asuanu do Jeziora Nasera .