Co ma piernik do turystyki?
Jednym z gości III Forum Promocji Turystycznej będzie Andrzej Olszewski, twórca Żywego Muzeum Piernika. Opowie o tym, jak stworzyć produkt, który sam w sobie stanowi promocję dla miasta.
Czytaj więcej...
Promocja turystyki - co poszło źle
Trudno dziś uwierzyć w to, że na początku wieku na naszych rozwiązaniach w zarządzaniu promocją turystyczną wzorowały się inne kraje. Co poszło nie tak - dowiemy się na III Forum Promocji Turystycznej
Czytaj więcej...
Wiceprezydent Wrocławia na Forum
Magdalena Piasecka, wiceprezydent Wrocławia będzie gościem III Forum Promocji Turystycznej, które odbędzie 19 kwietnia we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Warszawa czarterem z Radomia
Prezes PPL powiedział, że Lotnisko w Radomiu rekomendowane jako komplementarne dla Lotniska Chopina – podała PAP.
Czytaj więcej...
Naprawa zarządzania promocją
archiwum prywatne Ile wiemy o tym, na czym polega system zarządzania promocją turystyczną? Jakich reform oczekuje środowisko? I jak wyglądają propozycje zmian, opracowane przez Wojciecha Fedyka?
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Co ma piernik do turystyki?
  • Promocja turystyki - co poszło źle
  • Wiceprezydent Wrocławia na Forum
  • Warszawa czarterem z Radomia
  • Naprawa zarządzania promocją

Reklama

Reklama

czwartek, 11 czerwiec 2015 23:24

Neckermann - egzotyczna zima już w sprzedaży

Napisane przez AG

Biuro podróży Neckermann Polska w maju rozpoczęło sprzedaż oferty narciarskiej, od 11 czerwca dostępne są także kierunki egzotyczne.

Klienci, którzy zarezerwują ofertę do 31 sierpnia skorzystają nawet z 35 proc. zniżek oraz z pakietu dodatkowych korzyści, który obejmuje m.in.: gwarancję najniższej i niezmiennej ceny gratis oraz gwarancję bezpłatnej zmiany rezerwacji. Stali klienci biura podróży - czyli wszyscy rezerwujący ofertę touroperatora po raz drugi - otrzymają dodatkowe 2 proc. rabatu.

Jacek Socha, dyrektor Produktu Neckermann Polska, powiedział: „W ostatnim sezonie zimowym wyleciało na wakacje z Neckermannem 22% klientów więcej niż w poprzednim. Te wyniki wpłynęły na kształt najnowszej oferty. W nadchodzącym sezonie zaproponujemy większy wybór hoteli na kluczowych kierunkach, ale też ciekawe nowości produktowe, w tym dla osób pragnących połączyć tradycyjny wypoczynek ze zwiedzaniem .
Neckermann zaprasza do najatrakcyjniejszych regionów świata oferując ponad 40 słonecznych kierunków. Oferta obejmuje zarówno te bliższe jak Wyspy Kanaryjskie, Egipt, Maroko czy Tunezję, jak i dalekie, w tym nowość: Grenadę. To kolejny kierunek obok Barbadosu, Antiguy i Tobago, który Neckermann jako jedyny touroperator proponuje w archipelagu Małych Antyli. Atutem biura podróży jest bogata siatka połączeń. Touroperator oferuje codzienne wyloty z 6 lotnisk lokalnych: Warszawy, Katowic, Krakowa, Wrocławia, Poznania i Gdańska oraz możliwość niestandardowych długości wakacji np. od 7 do 21 - dniowych. Na egzotyczny zimowy wypoczynek z Neckermannem można wybrać się zarówno przelotem czarterowym (Dominikana, Meksyk, Gambia, Kenia, Bangkok, Wietnam i Sri Lanka), jak i wieloma renomowanymi przewoźnikami liniowymi, w tym m.in. Lufthansą/Condorem - partnerem grupy Thomas Cook a także Qatar Airways i Emirates."

Obok typowego wypoczynku w komfortowych hotelach, Neckermann oferuje ciekawe propozycje, dla tych którzy chcą połączyć go ze zwiedzaniem. To 15 tras wycieczek objazdowych i rejsów z polskim przewodnikiem po Europie, Azji, Afryce i Ameryce. Nowością jest rejs po Wyspach Kanaryjskich obejmujący zwiedzanie Teneryfy i La Gomery, który można zakończyć tygodniowym wypoczynkiem w wybranym hotelu na Teneryfie. Kolejną nowością w formule „zwiedzanie i wypoczynek" jest wycieczka po Bali a także po południowych Indiach połączona z wakacjami na Goa. Biuro podróży wzbogaciło również ofertę o luksusowe rejsy na dalekich kierunkach. W najnowszym sezonie będzie można opłynąć nowoczesnym katamaranem Seszele i Tajlandię. W ofercie nie zabrakło także propozycji fly&drive, które biuro podróży oferuje po Meksyku, Kubie, Jamajce i Kostaryce.

Jacek Socha dodał: „Naszą wizytówką są starannie wyselekcjonowane hotele, wyróżniające się najlepszą lokalizacją, serwisem i dobrym stosunkiem ceny do jakości. Wśród nich bogatsze portfolio hoteli koncepcyjnych grupy Thomas Cook, które odróżniają nas od konkurencji. SENTIDO, smartline, SunConnect i Sunprime to marki hotelowe stworzone z myślą o indywidualnych potrzebach różnych grup klientów, cieszące się coraz większym uznaniem wśród turystów w Europie, w tym także na rynku polskim."

16 proc. wzrost liczby klientów, jaki notuje Neckermann w hotelach koncepcyjnych w bieżącym sezonie letnim potwierdza, że Polacy szukają ofert sprofilowanych. W zimowej ofercie touroperatora znalazło się 15 tego typu hoteli, w tym 8 obiektów SENTIDO, słynących z wyjątkowego serwisu, w ramach którego klienci mają m.in. wydłużony czas śniadania, opiekę concierge, zabiegi wellness czy specjalny program „Culture&People" obejmujący dodatkowe atrakcje takie jak np. degustacje wina.
Biuro podróży oferuje wiele zniżek i dodatkowych bonusów. Oprócz wspomnianego pakietu benefitów i nawet 35 proc. zniżek przy wczesnej rezerwacji, są to także atrakcyjne rabaty dla nowożeńców (do 20 proc.) i seniorów (do 15 proc.) a także w wybranych obiektach pobyty gratis dla dzieci do 14 lat.