Koniec dublowania składki na TFG
MM Sprzedaż imprez turystycznych drugiemu touroperatorowi w celu dalszej odsprzedaży nie będzie podlegała przepisom nowej ustawy. Według interpretacji PIT, składkę na TFG będzie musiał płacić tylko ten organizator, który podpisze umowę z klientem.
Czytaj więcej...
LOT nie chce być PUN PUT-em
Ustawa o imprezach turystycznych jest na tyle uciążliwa, że wielu przedsiębiorców rozważa wprowadzenie korekt w swojej działalności biznesowej, tak aby nie podlegać nowemu prawu.
Czytaj więcej...
O co chodzi w akcji "za pół ceny"
Zbliżają się dziesiąta rocznica pierwszej akcji „Poznań za pół ceny”. O tym, jak się rozwinęła, co dała miastu i jak jest kopiowana przez innych rozmawiamy z jej twórcą, Janem Mazurczakiem.
Czytaj więcej...
Smaki Europy we Wrocławiu
archiwum UM Wrocław Słoneczna pogoda, wakacje na horyzoncie i wiosna w pełni – to najlepszy czas na imprezy plenerowe. A mało która może konkurować z „Europą na widelcu” – festiwalem, który rozpocznie się wkrótce we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Sri Lanka liczy na Polaków
MM Polska jest dla Sri Lanki dość szybko rosnącym rynkiem turystyki przyjazdowej. W Warszawie po raz drugi zagościł roadshow zorganizowany przez Organizację Turystyczną Sri Lanki.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Koniec dublowania składki na TFG
  • LOT nie chce być PUN PUT-em
  • O co chodzi w akcji "za pół ceny"
  • Smaki Europy we Wrocławiu
  • Sri Lanka liczy na Polaków

Reklama

Reklama

wtorek, 21 kwiecień 2015 11:49

Neckerman – organizuje festiwal salsy w… Bułgarii

Napisane przez MG
Neckerman – organizuje festiwal salsy w… Bułgarii archiwum Neckermanna

Od 1 do 8 czerwca I am Cuban All Star i biuro podróży Neckermann Polska organizują w bułgarskim kurorcie Sveti Konstantin festiwal kubańskiej salsy.

I am Cuban All Star, czyli festiwal kubańskiej salsy to największa tego typu impreza na świecie przyciągająca fanów tańca z 55 krajów. W ubiegłym roku wzięło w niej udział ponad 600 osób, w tym także z Polski. Na tegoroczną imprezę zaproszono najlepszych kubańskich instruktorów i DJ-ów a jego niewątpliwie największą atrakcją będzie koncert ELIO REVE Y SUN CHARANGON - jednego z najpopularniejszych na świecie kubańskich zespołów grających gorącą i porywającą tłumy timbę.
Jak co roku goście będą mogli wziąć udział w warsztatach tanecznych na wszystkich poziomach zaawansowania od intensywnego kursu „Start to Dance" dla osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę z salsą, po zajęcia Master Class - dla najbardziej zaawansowanych i doświadczonych tancerzy.

W tym roku Bułgaria jest strategicznym kierunkiem biura Neckermann Polska.

Efe Türkel, dyrektor Transformacji Neckermann Polska, powiedział: „Cieszymy się, że możemy wesprzeć tak ciekawe przedsięwzięcie i zaprosić uczestników festiwalu do Bułgarii, która zajmuje szczególne miejsce w naszej ofercie. Na tę okazję wyczarterowaliśmy dodatkowy samolot, łącznie oferując aż trzy przeloty do Bułgarii w tym terminie i przygotowaliśmy atrakcyjne pakiety pobytowe w jednym z najbardziej komfortowych kompleksów hotelowych naszej oferty. Jesteśmy przekonani, że będzie to wyjątkowe wydarzenie pod względem programu, ale też miejsca wypoczynku."

Krzysztof Majda, Senior Product Manager odpowiedzialny za rozwój Bułgarii w Neckermannie, dodał: „Nie bez powodu na miejsce festiwalu został wybrany Sveti Konstantin. - mówi. - Ten niewielki nadmorski kurort, dawniej określany jako „drużba" (przyjaźń) słynie przede wszystkim z rozległej, piaszczystej plaży, która będzie główną „sceną" festiwalu. Wszystkie hotele położone są bezpośrednio przy niej w otoczeniu pięknego parku."

Neckermann zapewnia noclegi w komfortowym kompleksie hoteli Grand Varna Resort w malowniczej miejscowości Sveti Konstantin oddalonej zaledwie 9 km od Warny. Uczestnicy festiwalu mogą wybrać zakwaterowanie w jednym z trzech należących do kompleksu hoteli w standardzie od 3,5 do 5 gwiazdek. Tygodniowy pakiet obejmujący przelot, zakwaterowanie, ubezpieczenie, wyżywienie w opcji all inclusive Premium, wstęp na warsztaty i imprezy festiwalowe to koszt od 1970 zł/os. Klienci Neckermanna, którzy dokonali rezerwacji wakacji w jednym z wymienionych hoteli, mają możliwość dokupienia samego pakietu festiwalowego.

Polityka prywatności

W celu realizacji obowiązku informacyjnego, zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. poniżej przekazujemy „klauzulę informacyjną” z prośbą o zapoznanie się.

Polityka prywatności i przetwarzania danych osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Wydawnictwo „Wasze Podróże” z siedzibą w Warszawie 00-204 przy ul. Słonimskiego 1 lok. 33. Poniżej znajdziesz wszelkie niezbędne informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych w związku z realizacją usługi informacyjnej.

2. Przedstawicielem Administratora jest Adam Gąsior: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

3. Dane osobowe przetwarzane są w celu w celu świadczenia usług informacyjnych przez Wydawnictwo Wasze Podróże oraz w celach marketingowych. Podstawą prawną jest art. 6 ust. 1 lit a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE - „RODO”).

4. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych do momentu wycofania przez Ciebie zgody na takie przetwarzanie.

W zakresie usług Wydawnictwa Wasze Podróże Twoje dane będą przetwarzane przez okres, w którym usługi te będą świadczone oraz, w uzasadnionych wypadkach, po zakończeniu ich świadczenia, jednak wyłącznie jeżeli jest dozwolone lub wymagane w świetle obowiązującego prawa np. przetwarzanie w celach statystycznych, rozliczeniowych lub w celu dochodzenia roszczeń. W takim przypadku dane będą przetwarzane jedynie przez okres niezbędny do realizacji odpowiednich celów.

5. Po zakończeniu przetwarzania danych osobowych w pierwotnym celu, dane będą, w uzasadnionych wypadkach, przetwarzane po zakończeniu ich świadczenia, jednak wyłącznie jeżeli jest dozwolone lub wymagane w świetle obowiązującego prawa np. przetwarzanie w celach statystycznych, rozliczeniowych lub w celu dochodzenia roszczeń. W takim przypadku dane będą przetwarzane jedynie przez okres niezbędny do realizacji odpowiednich celów.

6. Podanie danych jest dobrowolne

7. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane.

8. Jako administrator Twoich danych, zapewniamy Ci prawo dostępu do Twoich danych, możesz je również sprostować, żądać ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także skorzystać z uprawnienia do złożenia wobec Administratora sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych oraz prawa do przenoszenia danych do innego administratora danych. W przypadku wyrażenia dobrowolnej zgody, przysługuje Ci prawo cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Informujemy także, że przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorującego przestrzeganie przepisów ochrony danych osobowych.

9. Na niniejszej witrynie znajdują się wtyczki społecznościowe serwisu Facebook: „Lubię to”, które są powiązane z serwisem Facebook. Pod naszym artykułami umieszczany jest kod odwołujący się do serwisu Facebook. Używając przycisku „Lubię to”, użytkownik loguje się do serwisu Facebook, w którym obowiązują zasady ochrony prywatności określone przez serwis Facebook.