LOT nie chce być PUN PUT-em
Ustawa o imprezach turystycznych jest na tyle uciążliwa, że wielu przedsiębiorców rozważa wprowadzenie korekt w swojej działalności biznesowej, tak aby nie podlegać nowemu prawu.
Czytaj więcej...
O co chodzi w akcji "za pół ceny"
Zbliżają się dziesiąta rocznica pierwszej akcji „Poznań za pół ceny”. O tym, jak się rozwinęła, co dała miastu i jak jest kopiowana przez innych rozmawiamy z jej twórcą, Janem Mazurczakiem.
Czytaj więcej...
Smaki Europy we Wrocławiu
archiwum UM Wrocław Słoneczna pogoda, wakacje na horyzoncie i wiosna w pełni – to najlepszy czas na imprezy plenerowe. A mało która może konkurować z „Europą na widelcu” – festiwalem, który rozpocznie się wkrótce we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Sri Lanka liczy na Polaków
MM Polska jest dla Sri Lanki dość szybko rosnącym rynkiem turystyki przyjazdowej. W Warszawie po raz drugi zagościł roadshow zorganizowany przez Organizację Turystyczną Sri Lanki.
Czytaj więcej...
"Tezy Fedyka" o promocji turystyki
Większa elastyczność, wyeliminowanie dublowania działań i wyraźne określenie wskaźników oraz odpowiedzialności za prowadzone działania – to niektóre z potrzeb naprawy polskiego systemu zarządzania promocją turystyczną.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • LOT nie chce być PUN PUT-em
  • O co chodzi w akcji "za pół ceny"
  • Smaki Europy we Wrocławiu
  • Sri Lanka liczy na Polaków
  • "Tezy Fedyka" o promocji turystyki

Reklama

Reklama

środa, 05 listopad 2014 12:52

Ecco Holiday sprzedaje lato 2015

Napisane przez AG

Biuro podróży Ecco Holiday wprowadziło dziś do sprzedaży ofertę na LATO 2015. Z okazji inauguracji sezonu letniego organizator przygotował promocyjne ceny już od 999 zł oraz pakiet korzyści z wczesnej rezerwacji. W portfolio biura znalazły się nowe kierunki, takie jak Wybrzeże Lizbońskie, Sardynia i Sycylia.

Obok klasycznego wypoczynku i propozycji „szytych" na miarę, oferta Ecco Holiday wzbogaciła się o wakacje łączone, czyli 2w1.
Klienci Ecco Holiday będą mogli wyjechać na tradycyjny wypoczynek do popularnych wakacyjnych kurortów, takich jak Kreta (Heraklion), Rodos, Bułgaria, Egipt, Turcja, Wyspy Kanaryjskie czy Madera. Oferta na tych kierunkach głównie oparta będzie o przeloty czarterowe a pobyty obejmować będą 7 lub 14 dni. Niestandardową długość pobytu od 3 do 14 dni organizator proponuje na destynacjach, na których korzysta z połączeń tanimi liniami, czyli na Kretę (Chania), Maltę, Cypr, Majorkę, Costa Brava, Costa Blanca i Costa del Sol. Nowością w ofercie Ecco Holiday na przyszłoroczny sezon są wakacje łączone – „2w1". Dzięki takiej formule wypoczynku, podczas jednego wyjazdu poznać można dwa różne miejsca. Wybierając 2w1 zobaczyć można Maltę i Gozo, Majorkę i Ibizę, Kretę Wschodnią i Zachodnią oraz Wyspy Kanaryjskie w różnej konfiguracji. Oferta na stronie internetowej to tylko fragment możliwości organizatora.

Magdalena Wawrzyniak, kierownik sieci sprzedaży Ecco Holiday powiedziała: „Nasi klienci dzielą się na dwie grupy. Przedstawiciele pierwszej grupy poszukują typowych wyjazdów na 7 lub 14 dni do Grecji, Egiptu, Hiszpanii czy Turcji, głównie w okresie wakacji, przeważnie z dziećmi. Ten klient wybiera najczęściej hotele cztero- lub pięciogwiazdkowe, z pakietem All Inclusive. Druga, powiększająca się z roku na rok, grupa, to podróżujący w sposób indywidualny, ale zlecający organizację wyjazdu specjalistom. Rezerwując pakiet u touroperatora, klient chroniony jest obowiązkową gwarancją ubezpieczeniową organizatora, czego pozbawiony jest składając produkt samodzielnie. Wybierający ten typ podróży zazwyczaj jeżdżą we dwoje, na 3,4,5,10 dni, do trzy- lub czterogwiazdkowych hoteli, traktując je jak bazę do zwiedzania. Niestandardowe długości pobytów zaoferować możemy na kierunkach obsługiwanych przez tanie linie, tj. na Malcie, Krecie (Chania), Cyprze, Majorce, Costa Brava, Costa Blanca i Costa del Sol. Na większości z nich zapewniamy polską obsługę i indywidualny transfer."

W ramach promocji Ecco Holiday oferuje klientom cały pakiet korzyści a wśród nich ceny dla dzieci od 799 zł, Gwarancję Stałej Ceny gratis, ubezpieczenie w wariancie rozszerzonym gratis, ubezpieczenie zaliczek BEZPIECZNA WPŁATA gratis, wycieczki fakultatywne na wybranych kierunkach gratis, ochronę dokumentów gratis a dla stałych klientów dodatkowy rabat 2 proc. Organizator pobiera przy rezerwacji tylko 10 proc. zaliczki a pozostała kwota płatna jest dopiero na 30 dni przed wylotem. Promocja potrwa do 30 listopada lub do wyczerpania puli miejsc przeznaczonych do promocji.