Co ma piernik do turystyki?
Jednym z gości III Forum Promocji Turystycznej będzie Andrzej Olszewski, twórca Żywego Muzeum Piernika. Opowie o tym, jak stworzyć produkt, który sam w sobie stanowi promocję dla miasta.
Czytaj więcej...
Promocja turystyki - co poszło źle
Trudno dziś uwierzyć w to, że na początku wieku na naszych rozwiązaniach w zarządzaniu promocją turystyczną wzorowały się inne kraje. Co poszło nie tak - dowiemy się na III Forum Promocji Turystycznej
Czytaj więcej...
Wiceprezydent Wrocławia na Forum
Magdalena Piasecka, wiceprezydent Wrocławia będzie gościem III Forum Promocji Turystycznej, które odbędzie 19 kwietnia we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Warszawa czarterem z Radomia
Prezes PPL powiedział, że Lotnisko w Radomiu rekomendowane jako komplementarne dla Lotniska Chopina – podała PAP.
Czytaj więcej...
Naprawa zarządzania promocją
archiwum prywatne Ile wiemy o tym, na czym polega system zarządzania promocją turystyczną? Jakich reform oczekuje środowisko? I jak wyglądają propozycje zmian, opracowane przez Wojciecha Fedyka?
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Co ma piernik do turystyki?
  • Promocja turystyki - co poszło źle
  • Wiceprezydent Wrocławia na Forum
  • Warszawa czarterem z Radomia
  • Naprawa zarządzania promocją

Reklama

Reklama

piątek, 10 październik 2014 14:23

Konkurs Best Reisen dla agentów

Napisane przez AG
Leila Ben Afri, prezes Best Reisen Group Leila Ben Afri, prezes Best Reisen Group archowum Best Reisen

Agenci współpracujący z Best Reisen Group mają szansę zdobyć bilety do Dubaju już za 1 zł, a wszystko to za sprawą akcji promującej sprzedaż imprez turystycznych do Zjednoczonych Emiratów Arabskich organizowanych przez touroperatora, skierowanej do biur podróży z całego kraju. W konkursie przewidziano aż osiem atrakcyjnych nagród.

W ramach akcji „Bilety do Dubaju za 1 zł" dostępne będą cztery bilety w cenie 1 zł, do zrealizowania na trasie Warszawa-Dubaj-Warszawa. Miejsca od pierwszego do trzeciego będą uzupełnione o jedną z atrakcji obejmujących wjazd na najwyższy budynek świata Burj Khalifa, zwiedzanie Dubaju w ramach wycieczki City Tour lub urokliwy wieczór spędzony na pokładzie tradycyjnej łodzi arabskiej, tzw. Dhow Cruise. Nagrody za miejsca od piątego do ósmego mają charakter niespodzianek.
Na wykupienie jednego z tych czterech, praktycznie darmowych biletów, mają ci, któryz mogą się wykazać się sprzedażą ofert do Zjednoczonych Emiratów Arabskich organizowanych przez Best Reisen Group. Akcja jest ograniczona czasowo i trwa od 9 października do 31 grudnia.

Leila Ben Arfi, prezes Best Reisen Group, powiedziała: „Jestem przekonana, że dogłębna znajomość oferty pomaga w pracy specjalisty ds. turystyki. Dlatego agentom najbardziej zaangażowanym w sprzedaż kierunków egzotycznych stwarzamy możliwość poznania tych miejsc w bardzo atrakcyjnych cenach. Wierzę, że konkurs przyniesie optymalne efekty zarówno dla zwycięzców, jak i dla nas, jako organizatora. Laureatom zapewnimy niezapomniane wakacje, które jednocześnie będą ważnym doświadczeniem przydatnym w pracy."

W bieżącym roku Best Reisen Group zanotowało 250-procentowy wzrost liczby klientów podróżujących do Zjednoczonych Emiratów Arabskich i to jeszcze przed rozpoczęciem właściwego sezonu sprzedażowego oraz wyjazdowego w ten region świata. Latem popularnością cieszył się nie tylko Dubaj, ale także inne emiraty, takie jak Fujarah czy Ras Al Khaimah, kojarzone z błogim wypoczynkiem na malowniczych plażach nad Zatoką Perską. –

Prezes Best Reisen Group skomentowała: „Nie chcemy spoczywać na laurach, dlatego rozszerzamy ofertę o rejsy wycieczkowe na pokładzie Costa Serena, rozpoczynające się w Dubaju, obejmujące zwiedzanie Abu Dhabi oraz Omanu. Komfortowe kabiny, ciekawa oferta rozrywkowa na pokładzie, wyśmienita kuchnia, połączenie relaksu ze zwiedzaniem, a wszystko to w luksusowych warunkach. Wakacje na tym statku wycieczkowym to świetna alternatywa dla męczących wycieczek autokarowych."

W sezonie Lato 2014 Best Reisen Group zanotowało wzrost liczby klientów o 62 proc., przy czym największa zmiana dotyczyła Turcji, Tunezji oraz wspomnianych Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Wartość sprzedaży imprez realizowanych w sezonie letnim 2014 była natomiast wyższa o 45 proc. w stosunku do analogicznego okresu roku poprzedniego.