Accor otworzy nowy hotel ibis Styles w Warszawie

Grupa hotelowa Accor podpisała umowę o zarządzanie z ISWM Real Estate Fund RAIF V.C.I.C. Ltd we współpracy z Goliat Capital dotyczącą nowego hotelu ibis Styles w Warszawie. To czwarty obiekt tej marki w stolicy, który pierwszych gości przyjmie jeszcze w tym roku.
W ramach umowy podpisanej przez Accor, funkcjonujący wcześniej hotel Holiday Inn Express przejdzie intensywny proces adaptacji do standardów i wymagań marki. W efekcie, liczący 124 nowoczesne i komfortowe pokoje ibis Styles Warsaw Airport, przywita pierwszych gości jeszcze w tym roku. Nowy hotel zaoferuje oprócz pokoi Lobby Bar, restaurację, 3 sale konferencyjne i parking.
Jacek Stasikowski, Development Director Poland Accor, powiedział: „Cieszymy się, że wraz z nowym projektem w Warszawie będziemy mogli zaoferować osobom odwiedzającym stolicę kolejny obiekt z portfolio lubianej rodziny hoteli ibis Styles. To szansa na dalszy rozwój i umocnienie pozycji tej marki w Polsce, która jest drugą, po Mercure, najpopularniejszą marką w kraju z bogatej oferty Accor. Kolejny projekt realizowany wspólnie z ISWM RAIF to dowód na wzajemne zaufanie i partnerskie podejście do biznesu hotelowego. Jesteśmy przekonani, że kreatywny świat ibis Styles wzmocni naszą ofertę w tej lokalizacji Warszawy i przyciągnie turystów zarówno z naszego kraju, jak i z całego świata.”
Oryginalnie zaprojektowane hotelowe wnętrza zabiorą gości w podróż śladami słynnego serialu „Gambit Królowej”, poprzez eklektyczne przestrzenie, pełne różnorodnych form, faktur i wzorów nawiązujących do fabuły tej słynnej produkcji. Połączenie przestronnych pokoi, miejsca do pracy, sal konferencyjnych i ciekawej oferty gastronomicznej sprawi, że nowy hotel ibis Styles będzie idealnym miejscem zarówno dla gości biznesowych, jak i turystycznych.
Andreas Michael, Chief Executive Officer & Chief Portfolio Manager ISWM RAIF, dodał: „Jesteśmy podekscytowani, że możemy ponownie współpracować z grupą Accor, światowym liderem branży hotelarskiej, którego wyróżnia wieloletnie międzynarodowe doświadczenie, kreatywne koncepcje i wyjątkowe realizacje. To nasz pierwszy projekt w Polsce, na który czekamy z niecierpliwością. Warszawa jest ważnym ośrodkiem kulturalnym i biznesowym, który przyciąga turystów i biznesmenów z całej Europy. Mamy nadzieję, że dzięki wyjątkowym wnętrzom i dogodnej lokalizacji, pobyt w ibis Styles Warsaw Airport sprawi, że zwiedzanie stolicy Polski będzie jeszcze bardziej ekscytujące.”
Zlokalizowany w pobliżu Lotniska Chopina i jednego z centrów biznesowych miasta ibis Styles Warsaw Airport będzie dobrym wyborem dla gości biznesowych i turystów. To drugi obiekt Accor objęty umową o zarządzanie w tej części Warszawy, po podpisanym niedawno Tribe Warsaw Airport (266 pokoi).
POWIĄZANE WPISY
28 stycznia 2026
Zmiany w Novotel Warszawa Centrum: Anna Kwiatek-Skok zastępczynią dyrektora, Kamil Bienias przejmuje jej stanowisko
Novotel Warszawa Centrum wprowadza zmiany w kierownictwie hotelu. Na zastępczynię…
0 Komentarzy2 Minuty
26 stycznia 2026
Grupa Arche inwestuje na Śląsku. Elektrociepłownia Zabrze i dawna elektrownia Renarda zyskają nowe życie
Grupa Arche kontynuuje rozwój inwestycji na Śląsku, koncentrując się na rewitalizacji…
0 Komentarzy4 Minuty
22 stycznia 2026
Accor podsumował 2025 rok i ogłosił plany na kolejne lata
Accor podsumował 2025 rok i przedstawił plany na kolejne lata. W minionym roku do sieci…
0 Komentarzy3 Minuty
21 stycznia 2026
Sieć B&B Hotels Polska podsumowała 2025 rok: ekspansja, modernizacje oraz inicjatywy ekologiczne
Rok 2025 zapisał się w działalności B&B Hotels Polska jako czas rozwoju i inwestycji,…
0 Komentarzy3 Minuty
21 stycznia 2026
IGHP: grudzień w hotelach umiarkowany, a cały 2025 rok oceniony przez branżę jako udany
Grudzień 2025 roku przyniósł hotelarzom umiarkowane, choć lepsze niż przed rokiem wyniki…
0 Komentarzy6 Minuty
20 stycznia 2026
A&o Hostels kupuje hotele ibis i Novotel w centrum Manchesteru
A&o Hostels rozszerza działalność w Wielkiej Brytanii poprzez zakup dwóch hoteli w…
0 Komentarzy4 Minuty
16 stycznia 2026
Sofitel Warsaw Victoria rozpoczyna jubileusz „Niezwyczajna od 5 dekad”
Sofitel Warsaw Victoria rozpoczął obchody 50-lecia działalności. Jubileuszowy rok,…
0 Komentarzy3 Minuty
15 stycznia 2026
Swissôtel debiutuje w Czechach. Nowy hotel powstał w uzdrowisku wpisanym na listę UNESCO
Swissôtel otwiera swój pierwszy hotel w Czechach. Nowy obiekt powstał w Mariańskich…
0 Komentarzy2 Minuty
23 grudnia 2025
Fani Harrego Pottera wkrótce spełnią swoje marzenia. W Niemczech powstanie park tematyczny i hotel inspirowany magicznym uniwersum
Miłośnicy świata Harry’ego Pottera i klocków Lego wkrótce będą mogli spełnić swoje…
0 Komentarzy1 Minuty










