Agnieszka Hammami dyrektorem sprzedaży Sun & Fun Holidays

Agnieszka Hammami objęła stanowisko dyrektora sprzedaży w Sun & Fun Holidays. Będzie odpowiadać za rozwój strategii handlowej touroperatora, współpracę z partnerami biznesowymi, rozwój kanałów dystrybucji oraz zarządzanie zespołem sprzedaży i Contact Centre. Z firmą związana jest od ponad ośmiu lat, przechodząc kolejne szczeble kariery menedżerskiej.
Jak podkreśla Semir Hamouda, dyrektor generalny Sun & Fun Holidays, awans Agnieszki Hammami jest elementem strategii dalszego rozwoju firmy.
„Powierzając Agnieszce tę funkcję, stawiamy na rozwój sprzedaży w pełnym wymiarze – zarówno w kanałach agencyjnych, jak i własnych. Jej zadaniem będzie dalsze wzmacnianie relacji z partnerami, optymalizacja wyników oraz budowa efektywnego modelu sprzedaży, odpowiadającego na zmieniające się potrzeby rynku” – mówi Semir Hamouda, dyrektor generalny Sun & Fun Holidays.
Jak dodaje, decyzja o powierzeniu jej stanowiska dyrektora sprzedaży jest naturalną konsekwencją dotychczasowej pracy i doświadczenia.
„Awans Agnieszki jest naturalnym następstwem jej wieloletniego doświadczenia, znajomości rynku oraz konsekwentnej pracy na rzecz rozwoju firmy. Jej kompetencje i relacje z partnerami handlowymi będą ważnym wsparciem w realizacji naszych ambitnych planów biznesowych” – podkreśla Semir Hamouda.
Sama Agnieszka Hammami zwraca uwagę, że nowa funkcja oznacza zarówno wyróżnienie, jak i nowe wyzwania.
„Objęcie nowej roli to dla mnie duże wyróżnienie, ale także odpowiedzialność i motywacja do dalszej pracy. Cieszę się, że mogę rozwijać sprzedaż Sun & Fun Holidays wspólnie z naszymi partnerami i zespołem, z którym od lat realizujemy ambitne cele. Wierzę, że dzięki konsekwentnym działaniom będziemy dalej umacniać naszą pozycję na rynku” – mówi Agnieszka Hammami, dyrektor sprzedaży Sun & Fun Holidays.
Agnieszka Hammami jest związana z branżą turystyczną od 13 lat. Ukończyła kierunek Turystyka i Rekreacja w Wyższej Szkole Ekonomicznej w Warszawie. Karierę zawodową rozpoczęła od prowadzenia własnego biura podróży, odpowiadając za sprzedaż ofert największych touroperatorów działających na polskim rynku.
Do Sun & Fun Holidays dołączyła ponad osiem lat temu. Początkowo pracowała jako regionalny menedżer sprzedaży, odpowiadając za rozwój współpracy z biurami agencyjnymi i realizację celów sprzedażowych w powierzonym regionie. Następnie jako menedżer sprzedaży sieci agencyjnej zarządzała siecią agencyjną i wspierała realizację strategii sprzedażowej firmy. Ostatnio pełniła funkcję starszego menedżera ds. projektów sprzedażowych, odpowiadając za realizację kluczowych projektów wspierających rozwój biznesu.
Przez lata aktywnie budowała relacje z partnerami handlowymi, prowadziła szkolenia sprzedażowe dla agentów turystycznych oraz organizowała wyjazdy studyjne promujące ofertę Sun & Fun Holidays. Dzięki temu jest dobrze znana środowisku agentów turystycznych i partnerów współpracujących z touroperatorem.
POWIĄZANE WPISY
18 czerwca 2026
Gran Canaria promuje się w Poznaniu. Spotkanie dla branży już 24 czerwca
Linia lotnicza airBaltic, Port Lotniczy Poznań-Ławica, Biuro Radcy ds. Turystyki Ambasady…
0 Komentarzy1 Minuty
18 czerwca 2026
Travelisland dołącza do sieci sprzedaży Thomas Cook Polska
Thomas Cook Polska rozszerza współpracę z agentami turystycznymi. Do sieci partnerów…
0 Komentarzy2 Minuty
17 czerwca 2026
Nowe zasady raportowania danych w branży turystycznej. Zmiany od lipca 2026 roku
Od 1 lipca 2026 roku przedsiębiorców turystycznych czekają zmiany w sposobie raportowania…
0 Komentarzy3 Minuty
15 czerwca 2026
TravelData: średnie ceny wycieczek na lato 2026 poszły w górę
W ubiegłym tygodniu średnia cena wycieczek z wylotami pomiędzy 3 i 9 sierpnia 2026…
0 Komentarzy2 Minuty
12 czerwca 2026
LOOP promuje luksusowe podróże
Agencja Lobster zorganizowała warsztaty Luxury LOOP Warsaw 2026 dla polskich biur podróży…
0 Komentarzy2 Minuty
12 czerwca 2026
Coraz więcej Polaków odwiedza Węgry
Agencja Aviareps zorganizowała w Warszawie warsztaty dla agentów i biur podróży, którzy…
0 Komentarzy1 Minuty
11 czerwca 2026
Warsztaty Meet Wyspy Kanaryjskie gościły w trzech polskich miastach
Agencja Latam de Luxe zorganizowała w trzech polskich miastach warsztaty Meet Wyspy…
0 Komentarzy2 Minuty
10 czerwca 2026
Kiwi.com: AI coraz częściej wsparciem w sytuacjach awaryjnych podczas podróży
Czterech na pięciu europejskich podróżnych chce korzystać ze sztucznej inteligencji przy…
0 Komentarzy3 Minuty
10 czerwca 2026
eSky.pl: doświadczenia odgrywają coraz większą rolę podczas rodzinnych wakacji
Doświadczenia i wspólny czas stają się kluczowym elementem rodzinnych wakacji Polaków. W…
0 Komentarzy3 Minuty










