Jacek Słonecki dołącza do Anex Tour Poland
Do Anex Tour Poland dołączył Jacek Słonecki, dotychczasowy kierownik działu sprzedaży w Polskich Portach Lotniczych. W nowej roli obejmie stanowisko Aviation Director.
Jacek Słonecki rozpoczął swoją karierę jako Agent ds. Obsługi Pasażera na warszawskim Lotnisku Chopina, a następnie pracował w Centrum Operacyjnym linii Centralwings. W Small Planet i Jet Air zajmował się planowaniem oraz koordynacją załóg, w Eurolocie odpowiadał za rozwój siatki połączeń i budowę rozkładu lotów, a w PLL LOT pełnił funkcję Kierownika Działu Sprzedaży w obszarze Cargo. Ostatnio pracował w Polskich Portach Lotniczych jako Kierownik Działu Sprzedaży.
„Jestem niezmiernie wdzięczny Zarządowi Anex Tour za docenienie naszej dotychczasowej współpracy, dzięki czemu mogę rozpocząć nowy rozdział w karierze w strukturach wewnątrz firmy. Z olbrzymią satysfakcją, zaangażowaniem i dzięki wewnętrznej motywacji, zamierzam wspierać Anex Tour w obszarze lotniczym zarówno w jego handlowych jak i operacyjnych aspektach” – powiedział Jacek Słonecki.
Nowy Aviation Director zapowiada koncentrację na rozwoju współpracy z kluczowymi podmiotami oraz budowaniu relacji z partnerami biznesowymi:
„W szczególności chcę się skoncentrować na wypracowaniu perfekcyjnej współpracy ze wszystkimi podmiotami zaangażowanymi w obsługę i wsparcie operacji oraz utrzymanie dotychczasowych i zbudowanie nowych relacji z partnerami biznesowymi, tak aby kreować wspólnie produkt najwyższej jakości” – podkreślił.
Dominika Jurkowska, wiceprezes zarządu Anex Tour Poland, wyraziła przekonanie, że nowy członek zespołu wniesie cenne doświadczenie i kompetencje:
„Kluczem do sukcesu każdej firmy są ludzie – ich wiedza, umiejętności, zaangażowanie i pasja. W branży turystycznej, to szczególnie ważne, ponieważ jakość usług zależy bezpośrednio od pracy zespołu. Cieszę się, że do naszego zespołu dołączył Jacek, który z branżą związany jest od lat. Wierzę, że jego doświadczenie, wiedza i zaangażowanie przyczynią się do dalszego rozwoju Anex Tour w Polsce” – powiedziała Dominika Jurkowska, Wiceprezes Zarządu Anex Tour Poland.
POWIĄZANE WPISY
12 grudnia 2025
Polacy wskazali najlepsze ośrodki narciarskie w kraju. Za nami pierwsza edycja rankingu Triverna.pl
Zimowy sezon w Polsce dopiero się rozpoczyna, a krajowe stoki już przyciągają narciarzy i…
0 Komentarzy2 Minuty
11 grudnia 2025
POWER podsumowuje branżę MICE w 2025: relacje ważniejsze niż efekty specjalne
Agencja POWER podsumowała działalność w mijającym roku i przedstawiła prognozy na 2026.…
0 Komentarzy2 Minuty
11 grudnia 2025
Turystyka dostępna dla wszystkich. Akademia Kompetencji TOO zapowiada cykl bezpłatnych szkoleń
Rosnąca liczba podróżnych o zróżnicowanych potrzebach oraz obowiązujące przepisy…
0 Komentarzy2 Minuty
9 grudnia 2025
Spektakularna metamorfoza Urlop.pl: świeży wygląd, spójna komunikacja i nowoczesność
Podczas Konferencji & Gali Urlop.pl 2025, która odbyła się 3 grudnia, jedna z…
0 Komentarzy10 Minuty
8 grudnia 2025
Nowa kolejka w słowackich Tatrach Wysokich
W ośrodku narciarskim Štrbské Pleso zaprezentowano najnowocześniejszą kolejkę linową na…
0 Komentarzy2 Minuty
8 grudnia 2025
Travelplanet: Coraz więcej Polaków wybiera egzotykę w sezonie zimowym
Z danych Travelplanet.pl wynika, że coraz więcej Polaków planuje wyjazdy do egzotycznych…
0 Komentarzy2 Minuty
8 grudnia 2025
Ceny wyjazdów na sierpień 2026 poszły w górę. Największe wzrosty na Teneryfie, Malcie i Krecie
W minionym tygodniu średnia cena wycieczek z wylotami pomiędzy 3 sierpnia a 9 sierpnia…
0 Komentarzy3 Minuty
5 grudnia 2025
Triverna.pl: Rekordowy grudzień w hotelach. Najwyższe ceny w górach
Z danych portalu Triverna.pl wynika, że grudzień w polskich hotelach zapowiada się…
0 Komentarzy3 Minuty
5 grudnia 2025
Profitroom: Podlaskie hotele odnotowują 50,4 proc. wzrost rezerwacji. Na wynik wpływa Podlaski Bon Turystyczny
Według danych Profitroom liczba rezerwacji hotelowych w województwie podlaskim w okresie…
0 Komentarzy3 Minuty










