Napiszmy ustawę o POT
W Ministerstwie Sportu i Turystyki trwają prace nad nową ustawą o Polskiej Organizacji Turystycznej. III Forum Promocji Turystycznej to świetna okazja, by przedyskutować jej założenia.
Czytaj więcej...
Grecos - akcja promocyjna Plażowa wiosna
Plażowa Wiosna, czyli Grecja tańsza od kwietnia do czerwca Kos i Rodos – do 400 zł taniej, dla Grecji kontynentalnej ceny niższe o nawet 500 złotych.
Czytaj więcej...
Beáta Egriová chce promować nieznaną Słowację
Trudno jest być następcą Jána Bošnoviča, ale będę kontynuować jego pracę.
Czytaj więcej...
II Rada spróbuje doradzić Bańce
4 marca w siedzibie Ministerstwa Sportu i Turystyki odbyło się inauguracyjne posiedzenie Społecznej Rady Turystyki II kadencji.
Czytaj więcej...
Cypr - 2017 rok lepszy o 14,6 proc.
W 2017 roku Cypr odwiedziło 3 652 073 turystów, o 14,6 proc. więcej niż w roku 2016, kiedy odnotowano ich 3 186 531. To rekordowy roczny wzrost w historii cypryjskiej turystyki.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Napiszmy ustawę o POT
  • Grecos - akcja promocyjna Plażowa wiosna
  • Beáta Egriová chce promować nieznaną Słowację
  • II Rada spróbuje doradzić Bańce
  • Cypr - 2017 rok lepszy o 14,6 proc.

Reklama

piątek, 04 lipiec 2014 21:57

Na całym lotnisku we Frankfurcie wolny dostęp do WiFI

Napisane przez AG
Na całym lotnisku we Frankfurcie wolny dostęp do WiFI archiwum Fraport

Największe lotnisko w Niemczech, Fraport, udostępniło wolny dostęp do WiFi na terenie całego lotniska przez 24 godziny na dobę. Nastąpiło to na początku sezonu letniego.

Ponad 300 punktów z darmowym dostępem do sieci WiFi ma umożliwić korzystanie przez całą dobę z internetu, na terenie wszystkich terminali, szczególnie w strefach wylotowych. Oczywiście, pozwala to pasażerom sprawdzić pocztę, uzyskać szybko najważniejsze informacje, spędzić czas przy ulubionych filmach lub muzyce.

Peter Schmitz, członek zarządu portu lotniczego Fraport powiedział: "Jesteśmy zadowoleni z wykorzystania doświadczeń turystycznych naszych klientów i rozszerzenia dzięki temu zakresu usług o dostęp do WiFi przez 24 godziny. Jesteśmy pierwszym w Niemczech i jednym z pierwszych w Europie dużym lotniskiem, które zdecydowało się na taki krok. Coraz bardziej mobilne społeczeństwo coraz częściej wymaga właśnie takich usług."

Wolny dostęp do WiFi jestem jednym z elementów programu "Great to Have You Here!", który został wprowadzony we Frankfurcie kilka lat temu przez zarząd Fraportu. Ma on na celu odnoszenie zakresu usług dla pasażerów i uczynienia lotniska jak najbardziej przyjaznym dla pasażerów. warto wspomnieć, ze z usług lotniska we Frankfurcie skorzystało w roku 2013 ponad 58 mln podróżnych.