Joanna Jędrzejewska odchodzi
Joanna Jędrzejewska, dyrektor departamentu turystyki w Ministerstwie Sportu i Turystyki, po dwóch latach pracy odchodzi ze stanowiska.
Czytaj więcej...
Wrocław kontra Poznań
Dwie duże metropolie, dwie wizje promocji, dwoje uznanych ekspertów – to materiał na ciekawy, merytoryczny pojedynek. Odbędzie się on 19 kwietnia podczas III Forum Promocji Turystycznej.
Czytaj więcej...
Antypromocyjny sPOT
Oświadczenie Premiera Mateusza Morawieckiego na temat obozów śmierci z czasów II wojny światowej zostało zamieszczone na głównej stronie Polskiej Organizacji Turystycznej i na stronach większości ZOPOT-ów. Wywołało to sprzeciw przedstawicielki środowiska naukowego.
Czytaj więcej...
Mołdawia - nieodkryty skarb
Mołdawia to nowa destynacja, której atrakcje turystyczne coraz częściej przyciągają uwagę turystów.
Czytaj więcej...
Prezydent Wrocławia patronem Forum Promocji
Rafał Dutkiewicz, prezydent Wrocławia objął patronatem honorowym III Forum Promocji Turystycznej
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Joanna Jędrzejewska odchodzi
  • Wrocław kontra Poznań
  • Antypromocyjny sPOT
  • Mołdawia - nieodkryty skarb
  • Prezydent Wrocławia patronem Forum Promocji

Reklama

Reklama

Reklama

wtorek, 16 styczeń 2018 12:09

Nowe tanie połączenie do Włoch

Napisane przez MM
Nowe tanie połączenie do Włoch WizzAir

WizzAir ogłosił dziś uruchomienie nowego połączenia z Wrocławia do włoskiego Bari. Zacznie ono działać 31 marca.

Jak zapowiada niskokosztowy przewoźnik, loty będą odbywać się dwa razy w tygodniu, we wtorki i w soboty. Bari jest stolicą Apulii, popularnego wśród turystów regionu w południowych Włoszech. Bilety są już dostępne w sprzedaży, ceny zawierają bezpłatny bagaż podręczny o wymiarach maksymalnych 55x40x23cm.  

Pierwszy lot WizzAir z Wrocławia odbył się w 2006 roku, a cztery lata później linia otworzyła bazę w Porcie Lotniczym Wrocław-Starachowice. W 2017 roku 475 000 pasażerów skorzystało z wrocławskiej oferty niskokosztowych połączeń Wizz Air, co stanowi wzrost o 30% w porównaniu do poprzedniego roku. 

WizzAir stawia na Wrocław

Wizz Air ogłosił niedawno umieszczenie drugiego samolotu w bazie na lotnisku we Wrocławiu uruchamiając cztery nowe trasy do Bazylei, Kutaisi, Goteborga i Porto. Wraz z nowym połączeniem do Bari, Wizz Air oferuje obecnie w sumie 16 tras z Wrocławia do 12 krajów. 

“Z ogromną radością dodajemy kolejny atrakcyjny kierunek do naszej wciąż rozwijającej się siatki połączeń z Wrocławia. Niskokosztowa oferta WIZZ umożliwia polskim klientom spędzenie relaksujących wakacji w miejscu, gdzie słońce świeci niemal cały rok.” – powiedział Gabor Vasarhelyi, manager ds. komunikacji w Wizz Air.