Joanna Jędrzejewska odchodzi
Joanna Jędrzejewska, dyrektor departamentu turystyki w Ministerstwie Sportu i Turystyki, po dwóch latach pracy odchodzi ze stanowiska.
Czytaj więcej...
Wrocław kontra Poznań
Dwie duże metropolie, dwie wizje promocji, dwoje uznanych ekspertów – to materiał na ciekawy, merytoryczny pojedynek. Odbędzie się on 19 kwietnia podczas III Forum Promocji Turystycznej.
Czytaj więcej...
Wakacje.pl: salon sprzedaży nr 100
Działający od 19 lat na polskim rynku największy agent turystyki zorganizowanej otworzył w miniona sobotę w Osielsku 100. biuro sprzedaży.
Czytaj więcej...
Wrocław, European Best Destination
Wrocław zwyciężył w międzynarodowym konkursie European Best Destination 2018, zdobywając ponad 41 tysięcy głosów. Jedyny reprezentant Polski w tegorocznej edycji konkursu otrzymał głosy ze 146 krajów.
Czytaj więcej...
Czego trzeba hotelom z Gdańska?
Jeśli masz hotel w Trójmieście, jesteś z pewnością przyzwyczajony do wysokich wymagań ze strony klientów. Sprawdź, jak zaoferować im wyjątkowy pakiet dodatkowych usług.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Joanna Jędrzejewska odchodzi
  • Wrocław kontra Poznań
  • Wakacje.pl: salon sprzedaży nr 100
  • Wrocław, European Best Destination
  • Czego trzeba hotelom z Gdańska?

Reklama

Reklama

Reklama

wtorek, 27 maj 2014 14:50

Filharmonicy Wiedeńscy w parku Schönbrunn

Napisane przez AG
Filharmonicy Wiedeńscy w parku Schönbrunn Wiener Philharmoniker – Richard Schuster COMPRESS KRAKÓW

Legendarni Filharmonicy Wiedeńscy zagrają koncert w plenerze, w parku przed Pałacem Schönbrunn. Taka noc zdarza się w Wiedniu raz do roku.

W tym roku zapraszają wszystkich chętnych 29. maja na godz. 20.30. Koncert zaczyna się o zmierzchu, a rozległy barokowy park służy za widownię. Liczba miejsc siedzących jest ograniczona do 1.500, a można je zajmować od godziny 18.00. Dyrygentem tegorocznego koncertu będzie Christoph Eschenbach, natomiast jako solista wystąpi Lang Lang. Koncert Nocy Letniej po raz pierwszy zagrano w 2004 r. pod tytułem koncert dla Europy z okazji przyjęcia nowych państw członkowskich do Unii Europejskiej. Od 2008 roku oficjalna nazwa to Koncert Nocy Letniej Filharmoników Wiedeńskich. W ubiegłym roku w tym wydarzeniu wzięły udział tysiące fanów muzyki, którzy bez biletów i bez rezerwacji zasiedli na widowni. To święto muzyki dla wszystkich w wykonaniu orkiestry o światowym formacie, a do tego we wspaniałej oprawie parku i pałacu Schönbrunn. W tegorocznym programie wieczoru m.in. dzieła Hectora Berlioza, Franciszka Liszta, Ryszarda Straussa.

Koncert Nocy Letniej Filharmoników Wiedeńskich 29. maj 2014, godz. 20.30 Pałac Schönbrunn, Park Pałacowy 1130 Wien