Agenci Rejsclubu w tarapatach
Upadek biura Rejsclub ma fatalne konsekwencje dla niektórych agentów, którzy odsprzedawali jego produkty klientom korporacyjnym.
Czytaj więcej...
Antypromocyjny sPOT
Oświadczenie Premiera Mateusza Morawieckiego na temat obozów śmierci z czasów II wojny światowej zostało zamieszczone na głównej stronie Polskiej Organizacji Turystycznej i na stronach większości ZOPOT-ów. Wywołało to sprzeciw przedstawicielki środowiska naukowego.
Czytaj więcej...
Prezydent Wrocławia patronem Forum Promocji
Rafał Dutkiewicz, prezydent Wrocławia objął patronatem honorowym III Forum Promocji Turystycznej
Czytaj więcej...
Mołdawia - nieodkryty skarb
Mołdawia to nowa destynacja, której atrakcje turystyczne coraz częściej przyciągają uwagę turystów.
Czytaj więcej...
Joanna Jędrzejewska odchodzi
Joanna Jędrzejewska, dyrektor departamentu turystyki w Ministerstwie Sportu i Turystyki, po dwóch latach pracy odchodzi ze stanowiska.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Agenci Rejsclubu w tarapatach
  • Antypromocyjny sPOT
  • Prezydent Wrocławia patronem Forum Promocji
  • Mołdawia - nieodkryty skarb
  • Joanna Jędrzejewska odchodzi

Reklama

Reklama

Reklama

czwartek, 24 kwiecień 2014 09:23

Festiwal salsy kubańskiej w Tunezji

Napisane przez AG
Festiwal salsy kubańskiej w Tunezji archiwum Sunshine

Największy festiwal salsy kubańskiej, pod względem biorących w nim udział artystów, instruktorów I DJ-ów, odbędzie się w... Tunezji, a jego organizatorem i głównym sponsorem jest Sunshine Holiday Group. Impreza odbędzie się w dniach 30 maja – 5 czerwca.

Wśród zaproszonych gości jest ponad 50 osób z Kuby ( Instruktorzy, tancerze, piosenkarze, DJ - e ) gwiazdą niewątpliwie będzie najbardziej popularny Band kubański Havana de Primera.

Tarek Mostafa dyrektor generalny Sunshine Holiday w Polsce powiedział: "Wszystkie miejsca w których będą odbywać się koncerty i eventy są naprawdę wyjątkowe. Jednym z nich jest zabytkowy amfiteatr w El Jem, gdzie odbędzie się główny koncert. Ponadto imprezy na plażach należących do sieci hoteli El Mouradi oraz na wyspie Kuriat. Ponad 1500 osób zabukowało już wyjazd na festiwal za pośrednictwem naszych biur touroperatorskich w całej Europie."

Joanna Olejniczak-Chahrour v-ce prezes Sunshine Holiday w Polsce dodała: "Na Festival uruchomiliśmy wyloty z 4 głównych lotnisk Polski: Warszawa, Katowice, Wrocław i Poznań. Zmuszeni byliśmy powiększyć ilości oferowanych miejsc, ponieważ zainteresowanie festiwalem przekroczyło nasze najśmielsze oczekiwania."

Z kolei Anna Kurowska – event manager Festivalu powiedziała:"Festiwal jest doskonałą imprezą dla każdego, kto lubi taką muzykę i taniec. Oferujemy bowiem różne poziomy zaawansowania grup tanecznych. Podczas workshopów będzie można próbować swoich sił od poziomu dla początkujących do zaawansowanych."

Thomas Tuno – znany DJ muzyki Latino i jednocześnie jeden z organizatorów festiwalu dodał: "Zaprosiliśmy do Tunezji najbardziej znanego DJ –a na świecie Salsy Kubańskiej DJ Melao, który przyleci prosto z Miami oraz innych znanych DJ – ów specjalizujących się w tego typu muzyce."