Turystyka na aucie
Turystyka nigdy nie miała silnej pozycji w Ministerstwie Sportu i Turystyki, teraz jednak nie ma już żadnej. Znalazła się po prostu poza boiskiem.
Czytaj więcej...
Dariusz Rogowski odwołany
Dariusz Rogowski, podsekretarz stanu w MSiT odpowiedzialny za turystykę został dzisiaj odwołany ze stanowiska przez premiera Mateusza Morawieckiego.
Czytaj więcej...
Ustawa: koszmar interpretacyjny
O to, jak stosować w praktyce nowe prawo branża turystyczna pytała podczas spotkania informacyjnego zorganizowanego przez MSiT we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Promocja turystyki zrównoważonej
Na pytanie zawarte w tytule, odpowie podczas III Forum Promocji Turystycznej Izabela Stelmańska,
Czytaj więcej...
Promocja Wrocławia - wzorowa
Wrocław od dawna ma opinię miasta, które dba o swoją markę. Promocja miasta może uchodzić w Polsce za wzorcową.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Turystyka na aucie
  • Dariusz Rogowski odwołany
  • Ustawa: koszmar interpretacyjny
  • Promocja turystyki zrównoważonej
  • Promocja Wrocławia - wzorowa

Reklama

czwartek, 14 grudzień 2017 16:48

Dubai Shopping Festival już za 13 dni

Napisane przez MG
Dubai Shopping Festival już za 13 dni archiwum DCTM

Dwudziesta trzecia edycja festiwalu będzie trwała od 26 grudnia do 27 stycznia i ma przyciągnąć miliony ludzi do podziwiania sklepowych witryn, ekskluzywnych zakupów i imprez rozrywkowych.

W czasie tego wydarzenia klienci będą mieli możliwość poznania produktów najlepszych światowych marek i korzystać z promocji i wyprzedaży jak również uczestniczyć w codziennych konkursach z cennymi nagrodami.

Więcej informacji na temat wydarzenia - http://app.getresponse.com/click.html?x=a62b&lc=BMmY1x&mc=JQ&s=LadH3L&u=BRgpl&y=5&

Dubaj to raj dla miłośników zakupów. Znaleźć tu można szeroką ofertę sklepów dostępnych o każdej porze dnia. Oprócz znanych centrów handlowych Dubaj proponuje szeroką ofertę handlową opartą o bardziej
lokalne i tradycyjne formy zakupów. Suki, czyli targi arabskie zlokalizowane są z dala od blichtru centrów współczesnego Dubaju. Godne polecenia są zwłaszcza suki położone w okolicach starego miasta, gdzie
z powodzeniem można robić zakupy w oparciu o tradycyjne formy targowania się. Znajdzie się tu misterną biżuterię dostępną w korzystnych cenach, perfumy oraz zioła i przyprawy orientalne.

Wśród znanych outletów wyróżnić należy The Outlet Village i Dubai Outlet Mall, gdzie w okazyjnych cenach można znaleźć ponad 100 sklepów oferujących końcówki serii znakowane znanymi markami. Dla poszukujących innych produktów, niż te sygnowane luksusowymi znakami Tiffany’ego czy Calvina Kleina, dobrym wyborem będzie Dragon Mart – centrum handlowe z ponad 4000 sklepami. Można tu znaleźć wszystko od mebli, przez bieliznę, ubrania i buty, zabawki, materiały po sprzęt elektroniczny.
Sklepy zlokalizowane w Dragon Mart swoją ofertę kierują zarówno do klientów detalicznych, jak i hurtowych.

Global Village to ośrodek kulturalno-handlowo-rozrywkowy otwarty od listopada do kwietnia. Przez pół roku staje się miejscem, gdzie mieszkańcy i turyści polują na unikane przedmioty, podarunki i pamiątki
z całego świata. Wszystko odbywa się w przyjaznej, gościnnej atmosferze, w której można próbować wyśmienitych potraw pochodzących z różnych części globu.