Dariusz Rogowski odwołany
Dariusz Rogowski, podsekretarz stanu w MSiT odpowiedzialny za turystykę został dzisiaj odwołany ze stanowiska przez premiera Mateusza Morawieckiego.
Czytaj więcej...
Ustawa: koszmar interpretacyjny
O to, jak stosować w praktyce nowe prawo branża turystyczna pytała podczas spotkania informacyjnego zorganizowanego przez MSiT we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Promocja turystyki zrównoważonej
Na pytanie zawarte w tytule, odpowie podczas III Forum Promocji Turystycznej Izabela Stelmańska,
Czytaj więcej...
Grecos - akcja promocyjna Plażowa wiosna
Plażowa Wiosna, czyli Grecja tańsza od kwietnia do czerwca Kos i Rodos – do 400 zł taniej, dla Grecji kontynentalnej ceny niższe o nawet 500 złotych.
Czytaj więcej...
II Rada spróbuje doradzić Bańce
4 marca w siedzibie Ministerstwa Sportu i Turystyki odbyło się inauguracyjne posiedzenie Społecznej Rady Turystyki II kadencji.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Dariusz Rogowski odwołany
  • Ustawa: koszmar interpretacyjny
  • Promocja turystyki zrównoważonej
  • Grecos - akcja promocyjna Plażowa wiosna
  • II Rada spróbuje doradzić Bańce

Reklama

piątek, 14 marzec 2014 09:42

Ischgl, Galtür, Kappl i See zapraszają na wiosenne szusowanie

Napisane przez AG
Ischgl, Galtür, Kappl i See zapraszają na wiosenne szusowanie archiwum austriainfo

Kwietniowy kalendarz w Ischgl wypełniają same wielkie wydarzenia: „Sterne Cup der Köche" (czyli Puchar Świata Kucharzy), „Heroes Challenge", Narciarskie MŚ Gastronomów, Wiosenne Święto Śniegu Alp Trida oraz „VW Mountain Move Woche" z koncertami światowych gwiazd.

3 maja sezon narciarski w Ischgl zakończy legendarny już koncert „Top of the Mountain". Do światowych gwiazd, które zaszczyciły swoją obecnością Ischgl (Elton John, Pink, Sting, Tina Turner, Jon Bon Jovi czy też Kylie Minogue) dołączy w tym roku Robbie Williams. Dla wszystkich posiadaczy ważnych skipassów, wstęp na koncerty pod gołym niebem jest wolny!

Wydarzenia wiosny w Ischgl
06 – 07.04.2014 Puchar Świata Kucharzy
09 – 10.04.2014 6. Narciarskie MŚ Gastronomów
12.04.2014 Silvretta Trophy
13.04.2014 Wiosenne Święto Śniegu w Samnaun z udziałem „The Baseballs"
20.04.2014 Top of the Mountain Easter Concert z udziałem grupy „Fettes Brot"
25 – 26.04.2014 4. Ischgl Heroes Challenge
03.05.2014 Finałowy koncert Top of the Mountain z Robbiem Williamsem
Sąsiednie miejscowości: Galtür, Kappl i See dotrzymują Ischgl kroku
Położone na wysokości 1600 m n.p.m. i słynące z niezawodnego śniegu Galtür zwane też „Sercem Silvretty" z dumą prezentuje swój rewolucyjny projekt w dziedzinie sportów zimowych – wielokrotnie nagradzany Silvapark. Sześć sektorów, specjalizujących się w najróżniejszych sportach zimowych, czyni teren narciarski wokół Galtür bardzo różnorodnym i atrakcyjnym centrum sportowym. Sektory „Zwergerlwelt" (Świat Skrzatów) i „Abenteuerland" (Kraina Przygód) z bajkowym lasem i ścieżką myśliwych są przeznaczone dla dzieci. „Actionpark" obejmujący trzy różne sportowe strefy cieszy się popularnością wśród młodzieży i wysportowanych dorosłych. "Heldenreich" (Królestwo Bohaterów) opanowali freeriderzy, natomiast narciarzom i snowboardzistom najbardziej podoba się „Pistenparadies" (Raj na stoku). Górska uroda Galtür to podstawowy atut sektora „High & Nordic", który upodobali sobie miłośnicy narciarstwa klasycznego i skitouringu.

W Kappl i See wszystko jest optymalnie dostosowane do potrzeb najmłodszych adeptów narciarstwa. Mimo wielu emocji, które stają się udziałem dzieciaków, w obydwu malowniczych miejscowościach u wejścia do słonecznej doliny Paznaun rodziny znajdują spokój i wytchnienie. Idealne kwatery dla najmłodszych oferuje sieć obiektów zrzeszonych pod szyldem Sunny Mountain w Kappl. Specjalizują się one w pobytach dla rodzin, oferują zakwaterowanie we wszystkich kategoriach cenowych oraz gwarantują wiele dodatkowych usług i atrakcji dla wczasowiczów. Przedszkole „Kids Club" przy restauracji pośrodku terenu narciarskiego See to z kolei najlepsze rozwiązanie dla rodziców, którzy podczas zimowego urlopu chcieliby spędzić trochę czasu tylko we dwoje. Cena jest niezwykle zachęcająca: godzina opieki nad dzieckiem w Kids Clubie kosztuje ni mniej, ni więcej niż 1 euro, cały dzień 4 euro, a tydzień 19 euro.
www.paznaun-ischgl.com