Inwazja hoteli w Polsce
Jak zauważają eksperci Walter Herz, w Polsce nieustannie rośnie popyt na usługi hotelowe, zarówno ze strony turystów, jak i klientów biznesowych.
Czytaj więcej...
Rekordowy wzrost w turystyce
Liczba międzynarodowych podróży w 2017 roku osiągnęła rekordową wysokość 1,32 mld, czyli o 7 proc. więcej niż w 2016.
Czytaj więcej...
Nowe tanie połączenie do Włoch
WizzAir ogłosił dziś uruchomienie nowego połączenia z Wrocławia do włoskiego Bari. Zacznie ono działać 31 marca.
Czytaj więcej...
Dubaj: najwyższy hotel świata
W pierwszym kwartale tego roku w Dubaju otworzy swe podwoje Hotel Gevora, który, w momencie otwarcia będzie najwyższym budynkiem hotelowym na świecie, mierzącym 356 metrów.
Czytaj więcej...
Ile wiesz o zimowej Słowacji?
Zapraszamy do wspólnej zabawy i sprawdzenia swojej wiedzy o Słowacji w quizie Waszej Turystyki i Narodowego Centrum Turystyki Słowackiej w Polsce. Do wygrania 18 karnetów narciarskich na słowackich stokach
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Inwazja hoteli w Polsce
  • Rekordowy wzrost w turystyce
  • Nowe tanie połączenie do Włoch
  • Dubaj: najwyższy hotel świata
  • Ile wiesz o zimowej Słowacji?

Reklama

Reklama

Reklama

piątek, 14 marzec 2014 09:42

Ischgl, Galtür, Kappl i See zapraszają na wiosenne szusowanie

Napisane przez AG
Ischgl, Galtür, Kappl i See zapraszają na wiosenne szusowanie archiwum austriainfo

Kwietniowy kalendarz w Ischgl wypełniają same wielkie wydarzenia: „Sterne Cup der Köche" (czyli Puchar Świata Kucharzy), „Heroes Challenge", Narciarskie MŚ Gastronomów, Wiosenne Święto Śniegu Alp Trida oraz „VW Mountain Move Woche" z koncertami światowych gwiazd.

3 maja sezon narciarski w Ischgl zakończy legendarny już koncert „Top of the Mountain". Do światowych gwiazd, które zaszczyciły swoją obecnością Ischgl (Elton John, Pink, Sting, Tina Turner, Jon Bon Jovi czy też Kylie Minogue) dołączy w tym roku Robbie Williams. Dla wszystkich posiadaczy ważnych skipassów, wstęp na koncerty pod gołym niebem jest wolny!

Wydarzenia wiosny w Ischgl
06 – 07.04.2014 Puchar Świata Kucharzy
09 – 10.04.2014 6. Narciarskie MŚ Gastronomów
12.04.2014 Silvretta Trophy
13.04.2014 Wiosenne Święto Śniegu w Samnaun z udziałem „The Baseballs"
20.04.2014 Top of the Mountain Easter Concert z udziałem grupy „Fettes Brot"
25 – 26.04.2014 4. Ischgl Heroes Challenge
03.05.2014 Finałowy koncert Top of the Mountain z Robbiem Williamsem
Sąsiednie miejscowości: Galtür, Kappl i See dotrzymują Ischgl kroku
Położone na wysokości 1600 m n.p.m. i słynące z niezawodnego śniegu Galtür zwane też „Sercem Silvretty" z dumą prezentuje swój rewolucyjny projekt w dziedzinie sportów zimowych – wielokrotnie nagradzany Silvapark. Sześć sektorów, specjalizujących się w najróżniejszych sportach zimowych, czyni teren narciarski wokół Galtür bardzo różnorodnym i atrakcyjnym centrum sportowym. Sektory „Zwergerlwelt" (Świat Skrzatów) i „Abenteuerland" (Kraina Przygód) z bajkowym lasem i ścieżką myśliwych są przeznaczone dla dzieci. „Actionpark" obejmujący trzy różne sportowe strefy cieszy się popularnością wśród młodzieży i wysportowanych dorosłych. "Heldenreich" (Królestwo Bohaterów) opanowali freeriderzy, natomiast narciarzom i snowboardzistom najbardziej podoba się „Pistenparadies" (Raj na stoku). Górska uroda Galtür to podstawowy atut sektora „High & Nordic", który upodobali sobie miłośnicy narciarstwa klasycznego i skitouringu.

W Kappl i See wszystko jest optymalnie dostosowane do potrzeb najmłodszych adeptów narciarstwa. Mimo wielu emocji, które stają się udziałem dzieciaków, w obydwu malowniczych miejscowościach u wejścia do słonecznej doliny Paznaun rodziny znajdują spokój i wytchnienie. Idealne kwatery dla najmłodszych oferuje sieć obiektów zrzeszonych pod szyldem Sunny Mountain w Kappl. Specjalizują się one w pobytach dla rodzin, oferują zakwaterowanie we wszystkich kategoriach cenowych oraz gwarantują wiele dodatkowych usług i atrakcji dla wczasowiczów. Przedszkole „Kids Club" przy restauracji pośrodku terenu narciarskiego See to z kolei najlepsze rozwiązanie dla rodziców, którzy podczas zimowego urlopu chcieliby spędzić trochę czasu tylko we dwoje. Cena jest niezwykle zachęcająca: godzina opieki nad dzieckiem w Kids Clubie kosztuje ni mniej, ni więcej niż 1 euro, cały dzień 4 euro, a tydzień 19 euro.
www.paznaun-ischgl.com