Agenci Rejsclubu w tarapatach
Upadek biura Rejsclub ma fatalne konsekwencje dla niektórych agentów, którzy odsprzedawali jego produkty klientom korporacyjnym.
Czytaj więcej...
Antypromocyjny sPOT
Oświadczenie Premiera Mateusza Morawieckiego na temat obozów śmierci z czasów II wojny światowej zostało zamieszczone na głównej stronie Polskiej Organizacji Turystycznej i na stronach większości ZOPOT-ów. Wywołało to sprzeciw przedstawicielki środowiska naukowego.
Czytaj więcej...
Prezydent Wrocławia patronem Forum Promocji
Rafał Dutkiewicz, prezydent Wrocławia objął patronatem honorowym III Forum Promocji Turystycznej
Czytaj więcej...
Mołdawia - nieodkryty skarb
Mołdawia to nowa destynacja, której atrakcje turystyczne coraz częściej przyciągają uwagę turystów.
Czytaj więcej...
Joanna Jędrzejewska odchodzi
Joanna Jędrzejewska, dyrektor departamentu turystyki w Ministerstwie Sportu i Turystyki, po dwóch latach pracy odchodzi ze stanowiska.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Agenci Rejsclubu w tarapatach
  • Antypromocyjny sPOT
  • Prezydent Wrocławia patronem Forum Promocji
  • Mołdawia - nieodkryty skarb
  • Joanna Jędrzejewska odchodzi

Reklama

Reklama

Reklama

wtorek, 30 maj 2017 13:42

Islandia chce więcej polskich turystów

Napisane przez AG
Islandia chce więcej polskich turystów AG

Tego lata bezpośrednie połączenia z Islandią będzie miało 70 miast z Europy i Ameryki Pólnocnej.

Zamieszkałą przez 330 tys. ludzi wyspę w ubiegłym roku odwiedziło ponad 1,8 mln turystów. W tym było blisko 40 tys. Polaków. Islandczycy doceniają wagę naszego rynku i chcą się na nim promować.
Firma promująca turystykę do Islandii Promote Iceland i biuro podróży Premium Tours zorganizowały w Warszawie spotkanie z przedstawicielami polskiej branży turystycznej i dziennikarzami.

Thorleifur Thor Jonsson, menedżer Promote Iceland, powiedział m.in. “Chcemy żebyście nam pomogli w promocji Islandii w Polsce. Liczymy na współpracę z polskimi biurami podróży a one mogą być pewne, że współpracują z najlepszymi specjalistami. Celem naszym jest, by Islandia stała się jednym z kluczowych kierunków dla polskich biur podróży.”

Orvar Sigurdsson, prezes Premium Tours, dodał: “Polska jest bardzo ważnym rynkiem dla Islandii i dla mojego, istniejącego od pięciu lat biura. Celem tego spotkania, jak i następnych jest pokazanie Islandii, jako kraju różnorodnego i wartego odwiedzin. Dzięki bezpośrednim połączeniom lotniczym Polski z Islandią znacznie wzrosła liczba polskich turystów odwiedzających nasza wyspę. Ale wciąż nam jest was za mało. Dlatego chcemy zintensyfikować działania promocyjne, pokazujące Islandię jako miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.”