Agenci Rejsclubu w tarapatach
Upadek biura Rejsclub ma fatalne konsekwencje dla niektórych agentów, którzy odsprzedawali jego produkty klientom korporacyjnym.
Czytaj więcej...
Antypromocyjny sPOT
Oświadczenie Premiera Mateusza Morawieckiego na temat obozów śmierci z czasów II wojny światowej zostało zamieszczone na głównej stronie Polskiej Organizacji Turystycznej i na stronach większości ZOPOT-ów. Wywołało to sprzeciw przedstawicielki środowiska naukowego.
Czytaj więcej...
Prezydent Wrocławia patronem Forum Promocji
Rafał Dutkiewicz, prezydent Wrocławia objął patronatem honorowym III Forum Promocji Turystycznej
Czytaj więcej...
Mołdawia - nieodkryty skarb
Mołdawia to nowa destynacja, której atrakcje turystyczne coraz częściej przyciągają uwagę turystów.
Czytaj więcej...
Joanna Jędrzejewska odchodzi
Joanna Jędrzejewska, dyrektor departamentu turystyki w Ministerstwie Sportu i Turystyki, po dwóch latach pracy odchodzi ze stanowiska.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Agenci Rejsclubu w tarapatach
  • Antypromocyjny sPOT
  • Prezydent Wrocławia patronem Forum Promocji
  • Mołdawia - nieodkryty skarb
  • Joanna Jędrzejewska odchodzi

Reklama

Reklama

Reklama

czwartek, 09 luty 2017 18:02

Magda Femme śpiewająco promuje Tunezję

Napisane przez MG
Magda Femme Magda Femme AG

Dziś miała miejsce oficjalna premiera teledysku do piosenki "Z tobą do gwiazd" Magdy Femme.

W warszawskim lokalu La Maison, piosenkarka radośnie opowiadała o tym, jak powstawał teledysk, jak przyjaźnie przyjęli ją i jej ekipę Tunezyjczycy, jak wspomina pobyt na Dżerbie, w Tataouine i Matmacie. Uczestnicy spotkania mogli obejrzeć nie tylko sam teledysk, ale i film opowiadający o powstawaniu teledysku. Do skosztowania były przysmaki kuchni tunezyjskiej i tunezyjskie wino czerwone. Tunezyjski Urząd ds. Turystyki (ONTT) w ten oryginalny sposób przypomniał o Tunezji, jako celu wakacyjnych wypraw.

Tunezja tym roku wraca na rynek polski. Od 27 kwietnia rozpoczynają się loty czarterowe do Tunezji. Początkowo będą latały z Warszawy i z Katowic. W sezonie na pewno lotów do Tunezji będzie więcej, tym bardziej, że ofertę tunezyjską szykują najwięksi touroperatorzy z rynku polskiego. Można zakładać, że jeśli liczba turystów z Polski odwiedzających Tunezję przekroczy w tym roku 20 - 30 tysięcy, będzie można powiedzieć o faktycznym powrocie Tunezji do gry na rynku polskim. Turyści z innych krajów już wrócili do tego kraju. W Polsce jest zapotrzebowanie na wypoczynek w Tunezji,  Polacy zawsze lubili wypoczynek w Tunezji i tęsknią za nią.