Agenci Rejsclubu w tarapatach
Upadek biura Rejsclub ma fatalne konsekwencje dla niektórych agentów, którzy odsprzedawali jego produkty klientom korporacyjnym.
Czytaj więcej...
Antypromocyjny sPOT
Oświadczenie Premiera Mateusza Morawieckiego na temat obozów śmierci z czasów II wojny światowej zostało zamieszczone na głównej stronie Polskiej Organizacji Turystycznej i na stronach większości ZOPOT-ów. Wywołało to sprzeciw przedstawicielki środowiska naukowego.
Czytaj więcej...
Prezydent Wrocławia patronem Forum Promocji
Rafał Dutkiewicz, prezydent Wrocławia objął patronatem honorowym III Forum Promocji Turystycznej
Czytaj więcej...
Mołdawia - nieodkryty skarb
Mołdawia to nowa destynacja, której atrakcje turystyczne coraz częściej przyciągają uwagę turystów.
Czytaj więcej...
Joanna Jędrzejewska odchodzi
Joanna Jędrzejewska, dyrektor departamentu turystyki w Ministerstwie Sportu i Turystyki, po dwóch latach pracy odchodzi ze stanowiska.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Agenci Rejsclubu w tarapatach
  • Antypromocyjny sPOT
  • Prezydent Wrocławia patronem Forum Promocji
  • Mołdawia - nieodkryty skarb
  • Joanna Jędrzejewska odchodzi

Reklama

Reklama

Reklama

środa, 21 grudzień 2016 17:43

Karta turystyczna Liptowa - jeszcze więcej zalet

Napisane przez MG

Tej zimy turyści goszczący na słowackim Liptowie będa mogli zjorzystać z karty Liptov Region Card, która oferuje aż 46 zniżek sięgających nawet 50 proc. oraz bezpłatny przejazd ski-busami.

To już ósmy sezon funkcjonowania Liptov Region Card. Otrzymuje się ją za darmo, wystarczy wykupić noclegi w regionie Liptów.

Ján Blcháč, prezes regionalnej organizacji ruchu turystycznego regionu Liptov, powiedział: “Same zniżki, jakie oferował początkowo Karta były atrakcyjne, ale nie motywowały turystów do powrotu do nas. Postanowiliśmy więc wprowadzić dodatkowe punkty promujące program lojalnościowy dla posiadaczy Karty. Tak więc nasi goście otrzymują zniżki w restauracjach, muzeach, na stokach, ale także zdobywają punkty i dzięki temu co tydzień uczestniczą w losowaniu atrakcyjnych nagród. W tym roku, oprócz Ski&Aqua Busu posiadacze Karty mogą korzystać z nowości - CityBusów, dowożących narciarzy do centrum miast Liptowa.”

Darina Bartkova, dyrektor regionalnej organizacji ruchu turystycznego regionu Liptov, dodała: "Wraz z kartą klienci mogą dzielić się i rozpowszechnianiać informacje i zdjęcia z wakacji i bezpośrednio z niektórych atrakcji w regionie. Ustaliliśmy dwa darmowe punkty wifi do uruchamiania połączeń za pomocą karty rabatowej. Jeden jest w ZOO w Liptowskim Mikulaszu, drugi - w parku miniatur słowackich w Dolnie Janskiej.”

Od początku istnienia Karty, wydano jej ponad 270 tysięcy.

http://www.visitliptov.sk/liptov-region-card/